24785
netweters
|
152662
antwoorden
|
20728
vragen
|
Hoi,
Sinds gisteren de nieuwe tv box.
Probleem is dat ik het volume biet kan regelen met de afstandsbediening van de tv box enkel met die van de tv?
Iemand nog dit probleem gehad?
Bedankt alvast!
Heb je je box en Tv gekoppeld via het menu (van de box)?
Das oud zeer. Bij de TV box kun je het volume niet instellen. Je kan wel met de afstandsbediening van de box het volume van de TV aanpassen. 😉
Ja heb ik gekoppeld maar doet niks
Dan moet je eens kiezen voor handmatige koppeling en dan de eerste 5 tekens (of allemaal) van het modelnummer (type) van je tv in te voeren.
Mogelijks helpt dat wel.
@Domi1963 schreef:
Das oud zeer. Bij de TV box kun je het volume niet instellen. Je kan wel met de afstandsbediening van de box het volume van de TV aanpassen. 😉
Het gaat er net over dat de poster het volume niet kan regelen met de afstandsbediening van de nieuwe Box
Heb je het hele systeem al eens herstart? Ook de batterijen uit de AB gehaald?
Groeten
Ja heb ik allemaal al gedaan, zou het aan de tv kunnen liggen?
Je hebt beeld en geluid. Meer wordt van de tv niet verwacht. Als je met uw tv-box AB kunt zappen en andere zaken kunt regelen ligt het waarschijnlijk ook niet aan de AB. Dan schiet er alleen nog de tv-box over om de schuld te krijgen. Ik zou nog eens proberen met terugzetten naar fabrieksinstellingen.
Als je een spraakcommando ingeeft, wordt dat op het scherm juist uitgeschreven? Als dat niet het geval is scheelt er mogelijk iets aan de batterijen. Test de batterijen eens of steek er eens (voorlopig) een nieuw set in.
Lukt er toch nog niets, probeer een nieuwe box vast te krijgen.
Groeten
Zou het aan de tv kunnen liggen? Want heb het geprobeerd bij mijn TV en daar werkt het wel? Enkel bij mijn dochter niet. Bizar.
Zomaar, volgens mij gaat het signaal voor het geluid via IR naar uw TV. Het IR-oogje van de TV moet dan wel bereikbaar zijn voor die stralen, eventueel beetje mikken...
@Kelly0809 heb je de afstandsbediening ook al eens proberen koppelen via de toetsencombinatie 0 en
Let wel dat je tijdens het koppelen zowel naar je TV-box als je TV moet richten. De stappen hiervoor vind je hier terug (koppelen aan de TV-box en tv). En als je de batterijen uit de afstandsbediening haalt, haal ze er dan zeker allemaal uit voor een volledige 'reset'.