24815
netweters
|
152887
antwoorden
|
20752
vragen
|
Hallo
Ik ben in bezit van de nieuwe Telenet TV box, maar helaas krijg ik een zwart scherm bij de regionale TV zender (zendernummer 8). Ik ben woonachtig regio Aalst, dus is dat TV Oost. Programmatie, ... kan ik zien, enkel krijg ik een zwart scherm, zonder enige verdere melding.
Dient mijn Regio misschien nog correct ingesteld te worden?
Alvast bedankt.
Mvg
Annick
@Ex-Netweter Ik heb geen ervaring met het instellen van de nieuwste boxen. Vroeger was het wel zo dat je bij installatie uw postcode moest ingeven en dat werd automatisch de goede regio ingesteld voor de lokale zender. Bij verhuis naar een andere postcode kon je dit opnieuw doen om de juiste regionale zender te hebben.
Eens opzoeken in de menu?
@igvfer is niet mogelijk, gebeurt bij telenet zelf de regio link, kan zijn dat die op een plaats woont waar er 2 regio's dicht bij elkaar liggen en dat die bv AVS beeld op krijgt.
en kwaliteit zien van de zender kan volgens mij ook niet met de telenet box, is enkel de internetverbinding kwaliteit of heb ik dit altijd verkeerd gezien ???
@Master-Magic Zoals gezegd totaal geen ervaring met die nieuwste boxen. Wil zelf nog niet overschakelen omdat mijn huidige corder een 2100 nog perfect werkt. Al jaren en mijn 2e gekocht box ook. En de corder raakt maar niet leeg. Mijn vrouw heeft nog teveel achterstand in "Sturm der Liebe". Ik zal wat mogen horen als die plots defect zou gaan.
Naast de kwestie natuurlijk maar ik wou toch weten of je via een postcode of regiocode iets moest instellen zoals vroeger.
Anderzijds zou ik het leuk vinden moest ik meerdere regiozenders ontvangen. Ik heb hier AVS Oudenaarde/Gent/Eeklo maar ook veel interesse voor Focus omdat ik vandaar afkomstig ben.
Je kan niets van die dingen instellen. Waar je met een digicorder nog iets kon opzoeken kan je met de tv-box niets meer. Muxen of signaalkwaliteit is niet besteed aan tv-box gebruikers.
@igvfer Zullen ze niet snel doen door de regionale reclame inkomsten, zou niet eerlijk verlopen voor de regionale zenders, is zo afgesproken jaren geleden.
nieuws van focus kan je bv via hun site ook bekijken met een live stream of het opvragen via de box.
kijk er ook soms eens naar wegens omstandigheden, is eens leuk het nieuws van daar te bekijken van WTV of Focus.
@louishufk schreef:Je kan niets van die dingen instellen. Waar je met een digicorder nog iets kon opzoeken kan je met de tv-box niets meer. Muxen of signaalkwaliteit is niet besteed aan tv-box gebruikers.
Het Tv-signaal komt toch via de coax binnen? Hoe het werkt durf ik ook niet meteen zeggen, maar volgens mij is het nog altijd mogelijk om op bepaalde zenders goed en op bepaalde zenders slecht of geen beeld te hebben. Of je dan effectief een slecht signaal ziet bij diagnose als je op die zender staat, daar heb ik geen ervaring mee.
Het is wel duidelijk dat er een kwaliteitsverschil is tussen zenders, maar ook tussen de uitzendingen op een bepaalde zender. Alleen komt men via de tv-box niet verder dan nazien van de verbindingskwaliteit. Daar staat bij mij dan: goed. Daar moet je het dan mee doen. Voor de meeste klanten zal dat ook wel genoeg zijn.
@Wheng dat kan aan de MUXEN liggen . ALs die slecht zijn is je signaal om zeep en heb je dus een slechter beeld of geen beeld. Maar ik heb geen idee of hier de oorzaak ligt van het probleem. Ik vermoed eerder bij de activering van die zender maar het is het raden. Verkeerde potcode is die zender zwart of een verkeerde activering is die zender ook zwart.