|
25.604
netweters
|
158.438
antwoorden
|
|
21.370
vragen
|
Netflix verhoogt zijn prijzen Basic €1 en Premium €2 duurder.
En uiteraard zal je niemand horen klagen, op de socials zal het oorverdovend stil zijn en niemand zal zijn abonnement stop zetten.
Maar ho maar als Telenet zijn prijzen zal aanpassen 😁
Netflix kan dat ze geven er in de plaats veel meer terug tegenover de andere streamingdiensten dus dit is rechtvaardig
Daardoor dat je niets hoor van negatieve klank over Netflix
Een internet aanbieder is niet alleen en verschil is kleiner en kleiner geworden tegen over de andere aanbieders
Niet iedereen moet een zeer snelle verbinding hebben en dan hoor je meer mensen klagen zeker alleenstaande en koppels
Grote gezinnen klagen niet die doen nog altijd voordeel met een snelle verbinding en veel sim kaarten er en tv apps die gedeeld wordt door ganse gezin
U komt op plekken waar mensen klagen over telenet prijzen en niet over netflix prijzen.
Op tweakers klagen we over beiden 😅
Het klagen is veel vermindert tegen vroeger en kwam uitvoerig in het journaal dat is allemaal veel vermindert
En dat dreigen van opstappen hoor je ook bijna niet meer veel stiller geworden ,maar ook veel mensen die nu ook ergens anders zitten en zeer goedkoop zitten
Deze groep hoor je niet meer , dat zal het meer zijn
DREIGEN ?hoeft toch niet meer we hebben EASYSWITCH (LOL)
@konda ik ga het nochtans opzeggen, moest weer een betaling doen voor Netflix maar vindt het aanbod veel verminderd door de vele films dat ook op hbo Max staat of stond en al gezien heb en het andere aanbod dat flauw is of maar 1 seizoen van opstaat en gestopt is al,
en alles hebben van streaming opties is een dure gelegenheid.
dus deze weg en ik mis amper iets.
keuze genoeg.je hebt ook nog disney+ en sooner bv 😊
@waterrat1978 Sooner is ook een klein aanbod, wel voordeel dat als je een bibliotheek abbo hebt je gratis kan kijken naar streaming diensten met films, dacht dat sooner daar onder valt of is het die andere kleine Belgische aanbieder met kwaliteit films.
Dat is niet zo voor elke bibliotheek. Ik weet niet of het over Sooner ging, maar onlangs zei een ambtenaar van de bibliotheek tegen me dat je bij bibliotheek X dit soort streaming dienst had, maar niet bij bibliotheek Y waar ik lid ben. (Uiteraard staat het me vrij om me lid te maken bij die andere bibliotheek. Voor 5 euro/jaar ga ik niet moeilijk doen.)
Neen niet elke bib doet mee
In het Brusselse heb je bib's die mee doen je moet wel binnen de 2 maand je persoonlijk aanmelden na de inschrijving online dit is gratis
Sooner en Avila heb je dan en het Krantenarchief , e books en luisterboeken
Hier zie je een deel van films en de rest
Ik dacht dat de meeste zo een account hadden , wordt toch ondersteund door Vlaanderen
@sb idd niet elke bibliotheek doet mee, je kan het checken op de site van de grote bibliotheken, in mijn stad doen ze mee maar m’n bibliotheek kaart is verlopen, na m’n verhuis als m’n adres is aangepast op m’n identiteitskaart ga ik eens langs gaan weer, in m’n stad hebben ze meer dan enkel boeken en films, ook nog cd’s en lp’s.
wil het aanbod eens zelf gaan bekijken, is altijd leuker dan op de site opzoeken, en handige is, als je iets zoekt van dvd film dat ze in een andere bibliotheek hebben dan kan je het online bestellen en sturen ze het naar huis of naar je bibliotheek dat je lid bent.
was naar iets op zoek dat ik weer eens wil terug zien dat ze hebben daar, kan de dvd ook kopen op bol maar kost meer of 25€ voor 1 keer te bekijken.