42588
netweters
|
18944
gesprekken
|
20444
vragen
|
Is er een verschil in kijkplezier in tv kijken met een kaartje tegenover via een digibox? Ik denk dan meer concreet aan de tijdspanne waarin je het eerste beeld ziet bij het opstarten van je tv en de snelheid van zappen.
Titel gewijzigd door Suzy (admin) | Vorige titel: Kijkplezier met kaartje
@omniumtours hangt af van tv tot tv hoe die snel zapt door de zenders, een digicorder zapt ook trager dan een TV Telenet box.
na de update vorige maand vind ik dat vlugger werkt op de digicorder
het menu aanpassing kleine details
Je kan de zaptijd gevoelig inkorten door onmiddellijk op de OK knop te drukken na het ingeven van het kannaalnummer. Je wil bijvoorbeeld afstemmen op VTM, je druk 1 in. TV noch decoder gaat onmiddellijk overschakelen want dat toestel weet nog niet dat je 1 bedoelt of dat het de 1 als tiental.
Hetzelfde met twee cijfers, zijn het slechts 2 cijfers of is het een kanaal met 3 cijfers? Bij toestellen die meer dan 999 kanalen hebben gaat het dan nog verder.