24751
netweters
|
152340
antwoorden
|
20691
vragen
|
Telenet heeft mijn moeder een One for 1 abo aangepraat. Zij had WIGO (WIGO S?), maar One for 1 zou goedkoper zijn.
Omdat ik blijf vasthouden aan het feit dat ze tv met een kaartje niet meer zal kunnen gebruiken (wegens geen kosten meer voor het kabelabonnement) blijft de helpdesk tot driemaal toe beweren dat het kaartje zal blijven werken.
Hier zie ik dat dit voor ONEup (niet One for 1) het geval zou zijn. Voor digitale tv moet de gebruiker voor TV iconic kiezen (en extra betalen).
Deze screenshot (One for 1) geeft aan dat er maar 3 keuzes zijn: TV iconic €€€ TV flow €€€ of geen digitale tv. Als ze een filter op haar kabel zetten, dan zullen haar CI+ kaartjes nutteloos zijn.
Of vergis ik me?
Titel gewijzigd door Lieselotte (mod) | Vorige titel: CI+ kaartje & One for 1
Opgelost! Ga naar oplossing.
Vanaf de prijs 90 euro one +tv
Is ook een nieuw contract
@flip1953 schreef:Een bestaande klant die Internet heeft en een kabelabonnement ( met CI+), zet zijn internetabonnement over naar One / One Up, met behoud van zijn bestaand kabelabonnement, toch? De keuze is dan de optie zonder TV, want je hebt al TV ..
Zo zou je het kunnen interpreteren, maar bekijk de screenshot in het originele bericht even. Als je kiest voor 'ik wil geen digitale tv', dan staat er ook: 'als je al digitale tv had, dan wordt die geannuleerd'. Dat is online; ik weet niet of het telefonisch anders kan.
In elk geval, morgen zal ik wel zien en dan meld ik het hier even.
Best eens dat je een naar winkel gaat als de formule niet duidelijk is
Op de website vind je de info niet of wat je wilt of is niet duidelijk genoeg
Ben enige tijd geleden ook overgestapt naar One for 1. En was ook gebruiker van CI+ kaartje.
Zoals je zelf al aangeeft indien je de tv optie niet aanvinkt krijg je geen tv signaal meer en is het kaartje nutteloos.
Ik kon toen wel om het kaartje te laten werken kabelabonnement betalen ( via telefoon toen aan te vragen) weet niet of dit nu nog mogelijk is.
Maar dan betaal je direct weer meer.
ik kijk nu tv via Apps zoals VRT MAX, VTM GO
Ja dat kan nog altijd is gewoon 20 euro er bij en je krijgt er een huur decoder bij in de prijs
Ik heb intussen via Mijn Telenet kunnen kijken naar Mijn diensten en haar 3 kaartjes zijn gekoppeld aan TV iconic. Aan een TV-box heeft ze geen nood, dus voor haar is het goed zo. Door een hogere korting via sociaal tarief betaalt ze effectief minder dan haar vorige abo.
Leuk te horen deze besparing
Zoals vele hun formule na zien kunnen ze veel besparen
Best elke maand eens zien of de formule nog bij jouw past of er iets nieuw is
Ik lees dit toevallig nu ook. Heb enige tijd geleden met precies hetzelfde probleem gezeten. Ik had 4CI+ kaartjes. Blijkbaar maximum 4 digitale lijnen per abonnee. TV iconic was dan niet mogelijk, want dan moest ik een kaartje opzeggen.
Dat wou ik niet, dus heb ik een OneUp for 1 waar apart Digitale tv abonnement opstaat van 19,45€. Zo lukt het dus ook 🙂
Destijds ook weet ik wat voor gedaan. Nog een discussie over gevoerd dat je sowieso met Telenet internet te hebben ook kabel hebt.
Vroeger met de Whop en Whoppa veel duidelijker.
Maar goed inmiddels is alles apart weer interessanter voor mij, maar men raadt me het wat af te switchen wegens de software-issues bij Telenet. Alles werkt nu prima.
@luc55 schreef:Ja dat kan nog altijd is gewoon 20 euro er bij en je krijgt er een huur decoder bij in de prijs
Gelieve correcte info te geven, bovenstaand antwoord kan alleen tot verwarring leiden
- TV Iconic kost 20.90€ per maand, en inderdaad huur decoder inbegrepen.
- Kabelabonnement kost 19.45€ per maand zonder digicorder.
Maar een kabelabonnement van 19,45 euro/maand is 1,45 euro/maand goedkoper dan TV Iconic voor 20,90 euro/maand dat ze eigenlijk niet gebruikt.
Zoals gezegd maakt de korting van het sociaal tarief het verschil voor haar. Met One for 1 is het bedrag in euro's hoger dan dat met het oude abo.
Vraag me niet hoe het allemaal werkt; ik heb geen sociaal tarief. Mijn moeder is héél goed ik wiskunde en die gaat zeker niet meer betalen dan moet. Als ik me niet vergis dan krijgt ze gedurende 3 maanden ook nog eens een maandelijkse korting van 10 euro.
Sociaal tarief op kabeltelevisie of Telenet TV iconic is voor beide gelijk: https://www2.telenet.be/residential/nl/klantenservice/aanrekeningen/sociaal-tarief/alles-over-sociaa...
Je moeder kan nog 17,40 euro/jaar besparen op haar tv-diensten als ze alleen CI+ modules gebruikt.
Daar laat ik me niet over uit. Als zij zegt dat ze nu minder betaalt, dan geloof ik haar. Wat geldzaken betreft is ze meestal beter op de hoogte dan ik. (-: