25.431
netweters
|
156.906
antwoorden
|
21.210
vragen
|
Hallo iedereen. Ik had al enkele dagen problemen met mijn internet. Ik kreeg payconiq niet open. De play4 app opende niet meer op mijn android tv, etc... Ik dacht eerst dat er een storing was maar dit bleef maar duren. Ik heb nu via mijn telenet mijn firewall uitgezet op zowel ipv4 als ipv6 + de modem herstart en de problemen zijn plots van de baan. Is dit normaal? Nog mensen die dit probleem kennen? Telenet is hier wel weken beziggeweest met werken en onderbrekingen. Ik vind de firewall uitschakelen niet zo veilig maar anders werkt het niet. Toch eens met de klantendienst contact nemen? Ik heb de witte toren als modem 🙂
Titel gewijzigd door Yince (mod) | Vorige titel: Problemen internet met firewall telenet aan.
Extra info: ook hln ging al enkele dagen traag en kon al de hele week geen authenticator goedkeuringen doen. Nu werkt dit ook allemaal. Het is dus ergens begonnen sinds vorig weekend schat ik want vrijdag waren er nog geen problemen.
Ik raad aan om eens de klantendienst te bellen op 015 66 66 66, om te zien of zij iets mis zien of het toestel eventueel kunnen resetten. Zoniet kan je altijd de modem proberen om te wisselen bij een Telenet shop/center.
Heb je na de herstart de firewall al eens opnieuw ingeschakeld? Misschien was het de herstart en niet de firewall die geholpen heeft?
Je kan ook eens proberen om je modem te resetten naar fabrieksinstellingen. Je kan dit zelf via MyTelenet of door de resetknop op de achterkant 15 seconden in te drukken
Bedankt voor de input!
Ik heb inmiddels een topic gevonden van hetzelfde probleem: https://www.netweters.be/t5/WiFi/HLN-app-en-MyTelenet-app-laadt-niet-met-internet-thuis/m-p/209029
Daar raden ze ook een reset aan. Ik ga dat nog eens proberen eerstdaags.