24825
netweters
|
153000
antwoorden
|
20759
vragen
|
Ik zit al een tijdje met storing op mijn tv. Een telenet-technieker kwam langs en testte foutverlies aan de buitenbekabeling maar merkte tevens op dat mijn acces point verouderd is en beter vervangen zou worden door een recent exemplaar. "Gewoon dit aanvragen via de website mijnheer en ze sturen u een recent exemplaar op." Ik ben hier nu op de Telenetwebsite een doctoraatstudie aan het doen maar vind geen manier om deze omruiling aan te vragen. Iemand een idee?
Opgelost! Ga naar oplossing.
@Dementor69 Is dit een AP die je ooit hebt aangekocht? Dan is die buiten garantie en zeker niet omruilbaar. Je kan wel een AP aanvragen, de eerste is gratis in huur, een volgende is aan 1€ per maand. Volgens mij kan je die gewoon in een Center gaan vragen.
Hey @Dementor69 ,
Zot dat de site van Telenet nu ook studies aanbiedt.
Dat terzijde,
is je AP trouwens aangekocht of huur je deze? Als ik mij niet vergis kan je deze ook via de Telenet app bestellen.
@igvfer schreef:@Dementor69 Is dit een AP die je ooit hebt aangekocht? Dan is die buiten garantie en zeker niet omruilbaar. Je kan wel een AP aanvragen, de eerste is gratis in huur, een volgende is aan 1€ per maand. Volgens mij kan je die gewoon in een Center gaan vragen.
Met "een Center" bedoeld @igvfer een officieel Telenet Winkelpunt:
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/contacteer-telenet/Telenet-winkelpunten/
Daar kan je je 1ste AP huren voor 0 (nul) euro.
Onderwerp | Auteur | Gepost | |
---|---|---|---|
21-11-2015 15:21 | |||
18-12-2024 21:55 | |||
14-01-2023 20:14 | |||
Ex-Netweter
| 23-04-2017 23:38 | ||
Ex-Netweter
| 06-10-2018 23:38 |