|
25.753
netweters
|
159.428
antwoorden
|
|
21.491
vragen
|
We hebben sinds gisteren een WiFi powerline set op het tweede verdiep staan, omdat daar al sinds jaar en dag geen draadloze internetverbinding mogelijk is. Het probleem is nu dat ik op mijn slaapkamer op het eerste verdiep geen goeie WiFi verbinding meer heb (zowel op pc als op gsm), terwijl ik daar voordien nooit last van had. Een filmpje op Youtube van 5 minuten laden, duurt bijvoorbeeld meer dan 20 minuten. Ik vroeg mij af wat hiervoor de reden is en of er iets aan gedaan kan worden. Alvast bedankt!
Ik moet hem nog installeren, maar persoonlijk zou ik terug alles overlopen, misschien niet aan het juiste adres gekoppeld, telenet bellen kan ook die testen van op afstand.
Hoi,
Kan je een foto posten van beide powerlines ? Kan je helpen als ik de ledstatus weet van de pwl's
Heeft hier al wat mensen geholpen op het forum: splits het draadloze netwerk eens op in 2.4GHz en 5GHz. Baat het niet, dan schaadt het niet.