24757
netweters
|
152454
antwoorden
|
20708
vragen
|
Via mijn gebruikersprofiel kan ik zien dat er dagelijks meermaals naar het nummer 5550 is gebeld. Soms wel tot 5 keer per dag. Dit ook bij de andere nummers in mijn gezin (wigo) Er stond ook een nummer van een anderstalige man in onze contactgegevens. Die heb ik onmiddellijk verwijderd. Telenet gebeld, maar weten niet hoe dit komt. Voicemail beluisteren is het nummer 5555, maar dat gebruiken we maar een keer of 2/maand. Weet iemand hoe dit komt, wat het is?
Hier vind je de bedoeling van dit nummer:
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/overzicht-handige-nummers-telenet-mobile/
Edit: En zo kom je langs twee verschillende wegen op dezelfde plaats.
Het nummer 5550 zie ik er niet tussen staan. Ik gebruik ze niet. Begrijp niet hoe ze in mijn verbruik komen te staan
Wheng Bedankt voor je antwoord. Heb ik ook gelezen, maar daarmee is het nog niet opgelost.
Dit nummer is in het verleden ook op mijn rekeningen tevoorschijn gekomen. Ik wist ook niet waar dat vandaan kwam. Dus weet ik ook niet waarom dat nu niet meer is.
Ik heb dat nummer wel goed in de gaten gehouden met de bedoeling om op mijn achterste poten te gaan staan als ervoor moest betaald worden. Nooit de kans gekregen om te reclameren.
5550 is niet 5500.
Wat staat er in de je belgeschiedenis van je smartphone?
Als je in de Telenet app gaat, kan je (als hoofgebruiker) per nummer zien alle details zien, waneer gebeld naar een bepaald nummer en hoeveel dit kost.
@janne_man Ja, het is via de telenetapp. Bij al de gebruikers van mijn gezin komt dit voor, elke dag staat het nummer 5550 er tussen, en soms wel tot 5 keer per dag. In de belgeschiedenis van mijn telefoon niets natuurlijk. Ik heb 1 keer op 30.07 naar de voicemail 5555 gebeld. Verder niets.
Ik zal het maar op den oude dag steken. Alles is goed om geen fouten te moeten toegeven.
Dan maar een andere link. Zal er ook wel niets mee te maken hebben.
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/handige-codes-telenet-mobile/
@louishufkHeb ik ook gezien, maar dan komt er nog een code **61* voor. Maar voicemails instellen hebben we ook niet gedaan.
@clauwers Ik heb dit ook bij mijn verbruik staan. Het staat nooit op de factuur.
Gisteren heb ik zelf niet naar mijn voicemail gebeld, maar er heeft wel iemand naar mij gebeld en is op mijn voicemail terecht gekomen.
Mijn vermoeden is dat die 5550 een oproepdoorschakeling naar je VM is. Want dat is wat er eigenlijk gebeurd als iemand op je VM terechtkomt, die call wordt doorgeschakeld naar het VM-systeem.
edit: @clauwers Afbeeldingen moeten eerst worden goedgekeurd. Dat heb ik net gedaan dus je afbeelding zal zo dadelijk zichtbaar worden.
@Whengdat kan het inderdaad zijn. Bedankt voor de info!
@clauwers dit kan het ook zijn en zie vooral de laatste regel :
Als ik uw afbeelding bekijk, dan lijkt het dat er een eerste herhaalde poging is om 19:19 en dan twee pogingen om de twee minuten. Als je zo een regelmaat iedere keer tegenkomt, is dat allicht het één of ander automatisch proces op je toestel.
Heb je een app die je helpt bij terugbellen? Zo ja, kijk daar eens naar de instellingen.
@janne_mannee heb die app niet.
Maar zoals @Wheng hierboven zegt, zal het wel zijn. Ik heb daarstraks een oproep gemist en die persoon heeft een bericht op de voicemail achtergelaten, ik heb de voicemail nog niet beluisterd en eerst in de app bij mijn verbruiksdetails gaan kijken en inderdaad staat er weer het nummer 5550 2x op het uur dat de persoon iets heeft ingesproken op de voicemail.