24747
netweters
|
152258
antwoorden
|
20683
vragen
|
Volgens de DAZN website : https://www.dazn.com/nl-BE/schedule zenden ze vlgde wedstrijden uit :
Op de site https://mena-en.global.nba.com/schedule/broadcaster/ van de NBA worden deze ook vermeld :
MAAR :
Hiervan zie ik niets verschijnen op de DAZN kanalen waarop de NBA wedstrijden worden uitgezonden (telenet 215-6-7).
Idd vanaf nu zijn er de play inns en de play offs van de NBA = hoogtepunt van het NBA seizoen.
In het verleden hadden we hetzelfde probleem met Eleven Sports ook al gehad, maar ere wie ere toekomt : sinds de NBA onder de vleugels van DAZN is , was de programmatie in de TV gids steeds in orde....tot nu. Ik heb de uren van uitzending van afgelopen nacht (01.30 en 04.00) zoals vermeld hierboven geprogrammeerd met wat er in de TV gids werd vermeld op kanaal 216....maar mijn gok was verkeerd ; het waren niet de hierboven vermelde 2 wedstrijden.
Graag dringend jullie programmatie updaten aub, want deze nacht zijn er terug 2 wedstrijden :
MVGr.
@DenTeo dit zal in deze topic optie beter staan,
@Moderator denk dat Carl van het EPG team dit eens zal moeten doorgeven (al vrees ik dat dit tegen vannacht nog op tijd kan aangepast worden).
Ik heb toch enkele bemerkingen:
In de TV-gids voor DAZN 1 FR bij Telenet staan de wedstrijden wel (ook niet bij Proximus). Dus lijkt DAZN 1 me de beste kans?
Per toeval uit gekomen op https://www.dazn.com/nl-BE/sport/Sport:9kn3pow0we2r8hna2p0k4m2ff wat een soort TV-gids overzicht geeft; ook daar staat het niet tussen voor DAZN 1 NL. Op de Franstalige versie van die pagina https://www.dazn.com/fr-BE/sport/Sport:9kn3pow0we2r8hna2p0k4m2ff staat het opnieuw wél ingepland op DAZN 1 FR.
Dus DAZN is hier zelf toch wel zeer rare dingen aan het doen, als het aan de bron niet klopt dan kan Telenet uiteraard ook nooit de juiste info geven.
Zeer interessante info, dank. Inderdaad , ik denk dat DNAZ raar doet.
Mijn vermoeden is dat deze wedstrijden van de play inns pas zeer laat door de NBA zijn gekend simpelweg omdat alle 82 wedstrijden van het reguliere seizoen dienen gespeeld te worden en men pas daarna weet welke ploegen de play inns spelen. M.a.w. pas zeer onlangs wist de NBA wanneer deze wedstrijden worden gespeeld en heeft DAZN deze niet kunnen programmeren. De 82 wedstrijden van het reguliere seizoen zijn al zeer lang op voorhand gekend en aldus kon DAZN deze ruimschoots op tijd programmeren.
Hopelijk doet zich dit alles niet meer voor de komende weken tijdens de play offs.
Enfin, we zien wel. Gr.
Hallo @DenTeo,
Ik zie dat deze twee matchen, die je in je melding aanhaalde, nu aangekondigd staan op DAZN Eleven Sports 2 NL:
Sinds kort pas, want onze aggegator heeft deze info nog maar pas doorgekregen van DAZN.
Kan je aub eens checken of dit hiermee is opgelost?
Groeten,
Carl
Klopt wat je hebt medegedeeld : de wedstrijden m.b.t. de play-ins die reeds gespeeld zijn staan nu idd in de TV gids.
Meer zelfs : de aanstaande wedstrijden m.b.t. de play-ins die nog gespeeld moeten worden morgen de vrijdag (USA tijd) ; voor ons dus de nacht van vrijdag op zaterdag heb ik kunnen programmeren via DAZN 1 kanaal 215 ( dus zaterdag om 01u00 en 03u30).
Ik denk wel dat het nu in orde is.
Alvast dank.
Da's geen enkel probleem, @DenTeo, maar ik ben vooral blij dat het nu weer volgens verwachting begint te zijn 😊
Sportzenders en lastminute-speelschema's, het blijft een uitdaging...
Geniet ervan, en alvast een fijn paasweekend iedereen,
Carl