24766
netweters
|
152532
antwoorden
|
20716
vragen
|
Wanneer worden de apps Play Sports & Telenet Mobile eindelijk geüpdate zodat deze goed weergeven worden (zoals overigens de Support app al perfect doet...)?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Idd, de Telenet Yelo Play app en de support app ondersteunen het schermformaat van de Iphone X al een tijdje. Maar Sports en Mobile lopen achter.
De Iphone X bestaat nu al meer dan een jaar. De meeste grote apps waren al voor deze release aangepast.
@m-jan20 @Steven-E, heb eens even gepolst bij de afdelingen die aan beide apps werken. Voor de Telenet Mobile app staan er geen verbeteringen meer gepland, omdat men het plan heeft om een aantal aparte apps te centraliseren in de nieuwe Telenet app. 😉
De collega's die aan de Play Sports app werken, gaven aan dat ze er zich bewust van zijn. Ze zijn nog aan het bekijken wanneer deze development wijzigingen precies uitgevoerd kunnen worden. Daar kan ik helaas dus niet echt iets concreet over terugkoppelen.