Beantwoorden
VE
Experienced Beetjesweter
Berichten: 3
Primeur! Gelezen en goedgekeurd! En we zijn vertrokken! De kop is eraf!

Telenet TV app - aanmelden lukt niet (wit scherm)

Beste Netweters, 

Op mijn androidtablet lukt het niet meer om aan te melden in de Telenet TV app. Na klikken op "AANMELDEN" verschijnt eerst kort een zwart scherm, daarna een blanco wit scherm. Maar de vakken om de logingegevens (accountnaam en wachtwoord) in te vullen komen niet tevoorschijn, zelfs niet na (heel) lang wachten.
Er is al vanalles meermaals geprobeerd: app verwijderen, toestel heropstarten en app herinstalleren, op aanmelden klikken vlak na opstart app <> pas op aanmelden klikken na een tijd in de app... niets helpt, zelfde resultaat: wit scherm.

Ter vergelijking ook de app MyTelenet geïnstalleerd op hetzelfde toestel. Daar lukt aanmelden wel, maar die lijkt een iets andere methode te hanteren: aanmelden leidt naar een apart scherm in de browserapp, waar inloggen wel lukt, waarna er teruggekeerd wordt naar de MyTelenet app.

Toegegeven: het is al een ouder toestel, waar maar sporadisch via de tv app gekeken werd (toen aanmelden wel nog lukte), maar zou fijn zijn als het weer zou werken.
Volgens de specs in de play store is minimaal android 6 vereist, dus zou in principe toch nog moeten werken op bvb android 9? Tablet is niet geroot o.i.d.

Hetzelfde/gelijkaardig probleem is hier eerder al gepasseerd:
https://www.netweters.be/t5/Telenet-apps-platformen/TV-app-wit-scherm-bij-aanmelden-op-Android/m-p/1...
Maar toen lag blijkbaar een algemene fout aan de basis. Dat lijkt nu niet het geval, aangezien ik op andere smartphones wel nog gewoon kan aanmelden in de tv app?

Hopelijk is er alsnog een oplossing...

Alvast bedankt voor jullie antwoorden,

 

6 reacties
Master-Magic
Professional Superweter
Berichten: 6224
TAGGING MASTER! Professional organizer! Dat verdient een trofee! Organisatietalent!

Telenet TV app - aanmelden lukt niet (wit scherm)

@VE gebruik je een VPN of een ander DNS om op je toestel, het beveiliging systeem is wel versterkt waardoor het kan zijn dat ze je toestel niet meer als veilig zien en geblokkeerd wordt.

als je nog kan updaten, best eens doen.


   Master-Magic | Krak
    https://www.master-magic.be
      Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.


Fiber: 8500/2400
VE
Experienced Beetjesweter
Berichten: 3
Primeur! Gelezen en goedgekeurd! En we zijn vertrokken! De kop is eraf!

Telenet TV app - aanmelden lukt niet (wit scherm)

Nee, netwerkinstellingen ongewijzigd, geen VPN of ander DNS; zit gewoon via wifi op thuisnetwerk van Telenet.
En helaas, de tablet zelf updaten naar een nieuwere androidversie lukt ook niet meer.

 

luc55
Freshman Meesterweter
Berichten: 4030
De gouden postveer is voor jou Netweters’ orakel! Jij bent een ware apostel. Jij Netweters wikipedia!

Telenet TV app - aanmelden lukt niet (wit scherm)

Kan je ook eens een test op een andere wifi netwerk van vrienden ......

Of via tethering mobile om te zien wat het dan doet

marcel3X
Freshman Meerweter
Berichten: 77
Topicwurm! Goed bezig! Say what?! On a roll...

Telenet TV app - aanmelden lukt niet (wit scherm)

Je kan dan toch via de browser kijken, niet via de app, app eraf gooien...

janne_man
Professional Superweter
Berichten: 5728
Dat verdient een trofee! Een echt antwoordkanon jij! MVP, Most Valuable Poster! Jij alziend oog. ;-)

Telenet TV app - aanmelden lukt niet (wit scherm)

Ga naar Instellingen, Apps, Telenet TV, kies Opslag, klik op Gegevens wissen en op Cache legen.

Ga daarna terug naar de Telenet tv app.

VE
Experienced Beetjesweter
Berichten: 3
Primeur! Gelezen en goedgekeurd! En we zijn vertrokken! De kop is eraf!

Telenet TV app - aanmelden lukt niet (wit scherm)

Bedankt voor alle antwoorden; met de app lijkt het inderdaad niet goed te komen:

  • internetverbinding op ander netwerk: zelfde resultaat (wit scherm)
  • bij opslaginstellingen van app cache en gegevens wissen: ook hiervoor al meermaals geprobeerd, geen oplossing. App verwijderen en opnieuw installeren: idem
  • telenet.tv openen in browser: via Chrome-app: aanmelden lukt, maar live kijken of content afspelen gaat niet (zwart scherm) 🙄

Enkel via de app van Firefox lukt het wel om aan te melden én vervolgens effectief 'tv' te kunnen kijken. Iets omslachtiger en minder soepel dan via de Telenet.tv-app, maar zo lang dit nog enigszins werkt, kunnen we er ons mee behelpen... En anders toch maar weer een nieuw toestel aanschaffen...

Ik laat de Telenet.tv-app voorlopig ook staan; wie weet dat het met een volgende appupdate toch weer opgelost is (maar ik acht die kans klein).