24770
netweters
|
152572
antwoorden
|
20720
vragen
|
Hoi, na heel wat problemen van uitvallend IE heeft telenet recent een nieuwe modem komen plaatsen. Tegelijk heb ik verder in huis een nieuwe router geïnstalleerd. Alles werkt nu prima uitgezonderd Yelo Play. Telkens ik inlog en naar 'mijn tv' ga krijg ik de boodschap : yell play kan geen verbinding maken met je digicorder.
Ik heb het probleem op Mac, iPad en iPhone. De digicorder staat actief.
Volgens de info bij de yelo play op PC, staat mijn digicorder niet (meer) geregistreerd. Als ik inlog op mijn telenet met mijn logingegevens die ik al jaren gebruik sta ik daar ineens als subgebruiker en ik kan niet al mijn gegevens zien. Wie weet raad?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Herstart uw modem en digicorder eens.
Als het daarna niet opgelost is kan je best eens bellen naar de klantendienst. Er is een redelijke kans dat er een probleem is met yelo play. Dat kan dan uitgevonden worden bij de klantendienst.
Net contactgehad met klantendienst van telenet. Digicorder staat niet interactief, IP adres begint met 192 daar waar iets met 10. Verwacht wordt.
digicorder hangt aan mijn TP link router en router aan modem. Nooit probleem geweest tot nu🥴
voor telenet afgehandeld want probleem bij mijn router zeggen ze
Als je modem een HGW ( 4 aansluitmogelijkheden voor utp) is kan je dan geen verbinding maken, rechtstreeks tussen modem en digicorder. Indien het niet mogelijk is met een netwerkkabel, probeer dan met powerline adapters (of access point). Normaal moet dat lukken.
Dan zal het aan instelling in je eigen router zitten. Kijk die instellingen eens na. µals het je niet lukt, geef dan merk en model.
Tp link archer a7 is de router. Ik heb daar maar 1 utp in, komende van modem, dan 4 uit naar apparaten.
ip adres digicorder blijft op 192 staanook na reset van router en herstart digicorder
@Renwin schreef:Tp link archer a7 is de router. Ik heb daar maar 1 utp in, komende van modem, dan 4 uit naar apparaten.
ip adres digicorder blijft op 192 staanook na reset van router en herstart digicorder
Dat is normaal en daardoor is uw digicorder ook niet interactief.
De digicorder mag niet aan uw eigen router aangesloten zijn, behalve indien die poort gebridged is of je met een VLAN werkt.
Heb je een HGW, dan de UTP van de digicorder daar rechtstreeks inpluggen.
Heb je een modem-only, dan eerst een switch plaatsen en daarop uw eigen router en (op een andere poort van de switch) uw digicorder aansluiten.
Doe je iets anders gaat uw digicorder nooit interactief geraken.
Kijk eens in je handleiding onder het punt 15.2 Configure to Support IPTV Service. Uw router zal nog altijd ingesteld zijn op uw vorige HGW.