24755
netweters
|
152388
antwoorden
|
20698
vragen
|
Is er een firma die mijn installatie thus in orde kan brengen?
Sinds 2 jaar in een nieuwe woning en na meer dan 10 contacten met Telenet klantendienst nog steeds geen stabiel wifi-verbiding.
Titel gewijzigd door Lieselot91 (mod) | Vorige titel: Thuis installatie
Ja die firma is Telenet zelf. Je hebt wel contact gehad maar er dient dan ook effectief een technieker te komen om je installatie in orde te brengen. Jij betaald Telenet voor je internet en dus moeten ze er ook voor zorgen dat je installatie deftig werkt.
Het gaat over WiFi en trouwens je binneninstallatie is jou verantwoordelijkheid. Als de verbinding tot aan de modem goed is dan is de kous af. Voor Wifi kan Telenet u wel de gratis Wifi Powerlines of een AP opsturen. Dat is een extratje dat ze beloven, maar als de Wifi op je modem/router OK is dan is Telenet niet verantwoordelijk om het gans je huis door en tot in je tuin te garanderen. Dat is eigen verantwoordelijkheid. Want klant A heeft een appartementje van 75m2, klant B een villa met zolder en verdiep van 150m2 grondoppervlakte.
Daar ben ik niet mee akkoord.
@YeahRightspreekt hier over Wifi en dat is zijn eigen verantwoordelijkheid.
Als de internetverbinding met kabel binnen specificaties is dan is het voor Telenet in orde.
Edit:
Dank je @igvfer! We hebben gelijktijdig hetzelfde gezegd.
@Ex-Netweter
Als het de wifi is aan de modem , want topic starter laat niet verstaan welke wifi , dan is het aan Telenet zelf. Als het betreft een eigen wifi router of iets dergelijks dan is het aan de klant ja. Maar ik versta het nu als ik heb een probleem aan de wifi dus weet jij welke wifi ? Want dat staat niet duidelijk beschreven.
Bij ons in de verkaveling dezelfde discussie.... slecht internet dus telenet moet kabel vervangen. Hoe slecht is het ? Slecht beeld op TV ? nee slechte Wifi....einde.
Als je in de buurt van Geel woont kan ik een zeer gedreven specialist aanraden.
zal wel in orde komen
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/welke-toestellen-kunnen-je-wifi-bereik-verbeteren/
doe de standaard testen
dan weet je waar geen wifi is
opgelet bij nieuwe huizen is de isolatie zeer goed en niet goed voor de wifi natuurlijk
maar door kleine ingrepen wordt dit opgelost
@patrick37 schreef:Als het de wifi is aan de modem , want topic starter laat niet verstaan welke wifi , dan is het aan Telenet zelf. Als het betreft een eigen wifi router of iets dergelijks dan is het aan de klant ja. Maar ik versta het nu als ik heb een probleem aan de wifi dus weet jij welke wifi ? Want dat staat niet duidelijk beschreven.
Het is nu nog gelijk welke WiFi het is, ik zou in de plaats van de TS toch Telenet laten komen.
Die kan nog alles eens uitmeten aan de modem, eventueel kanaal veranderen, etc ..
En hij zal ook kunnen aangeven welke de beste oplossing is voor eventuele extra AP's of WiFi Powerlines (en heeft die wellicht mee in de camionette).
In het slechtste geval zal de klant hiervoor 85€ interventiekosten betalen.
So What?
Waar zal je nog een firma vinden die voor 85€ langskomt (en je waarschijnlijk nog allerhande (te) dure hardware zal aansmeren) ???