Gelukkig Nieuwjaar!

Onze beste wensen voor iedereen! Hier blikken we even terug naar het afgelopen jaar en kijken we vooral ook uit naar een fantastisch 2026 met jullie op De Netweters.
Beantwoorden
bd6
Freshman Beetjesweter
Berichten: 1
En we zijn vertrokken! Hi there!

Hoe 4G internet backup (ZTE MF281) doen werken met ONE

beste Netweters, ik zoek jullie advies voor volgende situatie:

ik ben recent overgeschakeld van een KLIK bundel naar ONE (dus van business naar particulier gebruik). Ik heb een Telenet 4G backup router (ZTE MF281) en een Telenet e-router (CV8560E). De backup functie werkt naar behoren (beetje trage overschakeling) en is nu en dan nodig. Helaas ondersteunt de ONE bundel deze backup service niet; ze bieden ook geen alternatief aan. Ik denk eraan om de ZTE backup modem over te kopen (restwaarde €90) en een nieuwe Telenet mobile data sim er in te plaatsen. De bekabeling blijft behouden (LAN connectie tussen de 2 modems). Telenet wil niet bevestigen dat dit kan werken. 

Graag jullie advies; eventueel ervaring met deze setup. Indien niet werkbaar, wat is aanbevolen alternatief. Voor wifi gebruik ik verschillende Unifi access punten. 

Bedankt voor jullie tijd!

0 reacties