24806
netweters
|
152832
antwoorden
|
20743
vragen
|
Ik heb me verleden week een repeater van boven vermeld merk en type aangeschaft om een groter wifi bereik te kunnen krijgen.
Ik heb de instructies nauwkeurig doorgenomen en stap voor stap ben ik begonnen. Eerst probeerde ik het toestel te installeren met WPS te activeren zowel op de telenet modem als op het repater toestel, zonder resultaat.
Dan ben ik maar begonnen met stap 2 op de handleiding. Na resetten en mijn ethernetkabel verbinden met de repeater en de pc moest ik 192.168.10.1 inputten het systeem weigerde de toegang ik kon zelfs het paswoord admin niet ingeven. na zoeken op het web keek ik de URL nr van de telenet modem na. Dat was 192.168.0..1 Ook dat nummer inputten was zonder resultaat. Ik mocht zeker beide nummers niet intikken in het zoekvakje van google maar in de bovenste URL vak. Raar, hoe komt het dan dat google dan steeds maar opnieuw het zoeken overneemt van die bovenste URL balk ? ALLES, maar dan ook ALLES heb ik geprobeerd om dit toestel aan de praat te krijgen maar zonder resultaat. Ik begin er stilaan erg nerveus van te worden en ongenietbaar, ik heb gisteren een vlammende mail naar de fabrikant verstuurd, die heeft een antwoord verstuurt en gewwon gevraagd of het de eerste keer was dat ik een klacht had. Mensen en dan zeggen ze dat er mocht gebeuren wat er wil het moest en zou opgelost worden maar hoe ? Tot na nieuwjaar zijn ze in verlof en hoe gaan die mij in godsnaam ondersteuning geven met enkel een email adres ? Kan er iemand me uitleggen wat ik mis doe ? Ik wist niet dat dit zo moeilijk was een repeater instellen. Ik ben al 58, mischien ben ik te oud geworden voor al die ingewikkelde dingen, maar gebruiksvriendelijk vind ik ook ver zoeken. Waarom activeert dat **bleep** ding zich gewoon niet na activeren met WPS ? In godsnaam zeg depressief wordt ik er van !
Terug naar de winkel ermee zou ik zeggen. (Zover dat mogelijk is)
Ik ga wat vragen stellen voordat ik je verder kan helpen.
Als dat niet werkt.
Stap 2
Kopiëer het ip-adres van hier:
192.168.10.1
Dan ben je zeker dat het juist is.
Laat even weten of het lukt. 🙂
Ik vraag me af waarom verkopers die ondingen nog altijd verkopen. In meer dan 50 % van de gevallen krijgt de klant dit niet aan de praat of gaat het na enkele weken toch mis.
Er zijn betere (duurdere) alternatieven op de markt. Goede WiFi heeft zijn prijs.
Repeaters zijn gewoon geen goede oplossing. Er zijn betere manieren voor zoiets.
Goedendag,
Dank U voor de tips. Telenet zelf heeft me deze week uit d epenarie geholpen met eigen versterkingsrouters te plaatsen. Probleem opgelost. Eén stopcontact bij de modem mag ik de kabel nooit uittrekken. De andere adapter neemt op mijn bureel het signaal van de modem en de eerste adapter over. Solved problem. Maar als met het toestel dat wet wifisignaal versterkt uit het stopcontact haal om bvb in d etuin te plaatsen start dat dan uit zichzelf op of moet ik dan eerst een procedure doen ?
@Ex-Netweter
Die zou vanzelf moeten werken.
Maar normaal is je tuin een andere elektrische kring dus het kan zijn dat de powerlines niet zullen werken. Soms wel en soms niet, je moet geluk hebben. 🙂