Gilbert
Experienced Meerweter
Gilbert
Neem contact met mij op
Onlinestatus |
Offline
|
Datum laatste bezoek |
29-07-2024
09:05
|
Lid sinds: 06-06-2015
Datum laatste bezoek: 29-07-2024 09:05
Ranking
Experienced Meerweter
25-07-2024
07:34
Ik heb streamz genomen , maar helaas de paramount films zijn echt de stijl die ik zocht , maar zoals velen voor hebben. Er valt niet naar te kijken. Om de 10 seconden bevriest het beeld. Ik heb nochtans een zeer snelle internet met 5 streepjes op de tv. Ik heb vele paketten , nog nooit meegemaakt , enkel met streamz. Op trustpilot staan er veel met het zelfde probleem.
... Meer weergeven
22-07-2024
13:21
Ik ben op dit ogenblik Office 2021 opnieuw te installeren , hopelijk haalt dat iets uit.
... Meer weergeven
22-07-2024
10:21
Bedankt iedereen , nu heb ik een uitleg gekregen dat ook een leek begrijpt. Ik heb de nieuwe gratis Outlook geïnstalleerd , maar nu vraagt Outlook elke keer dat ik de pc aanzet naar de de sleutelhanger voor Telenet , ik vul di dan in , maar de volgende keer dat ik de Pc opzet heb ik weer prijs ,iemand een idee ?
... Meer weergeven
22-07-2024
10:04
1
Bedankt aan iedereen , nu begrijp ik het , in die brief was dekuitleg voor een leek misleidend. Ik heb alles aan de praat gekregen met de nieuwe gratis outlook. Maar nu vraagt Outlook iedere morgend als ik de pc opzet het sleutelhanger wachtwoord van telenet opnieuw in te vullen ? Heeft iemand een idee wat dit kan zijn ?
... Meer weergeven
21-07-2024
23:50
Ik geef je volledig gelijk , op dit ogenblik werken al mijn emai adressen, maar inderdaad die mail kwam bij mij over alsof je in september alleen nog outlook mails kan ontvangen. Ik begrijp ook niet hoe je mails nog veiliger kan maken dan met imap en een stevig paswoord. Ik lees op enkele sites dat het de bedoeling zou zijn om via een sms te bevestigen iedere keer dat je outlook opent , dat kan ik eerlijk gezegd niet geloven.
... Meer weergeven
21-07-2024
13:50
Ja dat klopt maar inkrijg daar telenet niet op geconfigureerd , hij zegt dat het paswoord niet juist is , maar dat is hij wel. Ik zit dus vast.
... Meer weergeven
21-07-2024
10:42
Het werkt inderdaad niet op outlook 2021. Ik heb een gekochte Office 2021. Ik vrees dat ik later in het jaar de 2024 voor mac zal moeten aanschaffen.
... Meer weergeven
21-07-2024
09:10
Alvast bedankt voor je hulp , ik had deze ook al gevonden , maar telenet en hotmail bieden toch enkel maar Imap en Pop aan , wat moet je dan aanvangen ? Mijn Engels is helaas ook niet zo goed, in mijn tijd kreeg je dat nog niet op school.
... Meer weergeven
21-07-2024
08:31
Besten, Sinds vorige week ontvang ik elke dag de volgende mail van Microsoft Op 16 september 2024 kunnen apps die minder veilige aanmeldingstechnologiegebruiken, geen toegang meer krijgen tot uw e-mail. De veiligheid van uw gegevens heeft de hoogste prioriteit bij Microsoft. Om uw account veilig te houden biedtMicrosoft geen ondersteuning meer voor het gebruik van e-mail- en agenda-apps van derden die u vragen u aan temelden met alleen de gebruikersnaam en het wachtwoord van uw Microsoft-account. Voor meer veiligheid moet u een e-mail- of agenda-app gebruiken waarmee moderne verificatiemethoden van Microsoft worden ondersteund. Als u geen actie onderneemt, hebben uw e-mail-apps van derden vanaf 16 september 2024 geen toegang meer tot uw Outlook.com-, Hotmail- of Live.com-e-mailadres. Wat moet u doen? Als u deze e-mail ontvangt, werkt u momenteel met een e-mail- of agenda-app die een minder veiligeverificatiemethode gebruikt om verbinding te maken met uw Outlook.com-e-mailaccount. U moet uw e-mail- enagenda-app van derden upgraden naar een versie die ondersteuning biedt voor moderne verificatiemethoden. Microsoft biedt gratis versies van Outlook voor uw pc, Mac en iOS- en Android-apparaten die gemakkelijk kunnenworden gedownload en verbinding kunnen maken met uw e-mailaccount. Door een bijgewerkte versie van eenOutlook-toepassing te gebruiken weet u zeker dat u op de meest veilige manier verbinding maakt. Hoe kunt u Gmail, Apple Mail of een andere e-mailtoepassing van derden instellen? Diverse niet-Microsoft-toepassingen hebben hun eigen stappen voor het verbinden met uw Outlook.com-e-mailaccount met moderne verificatiemethoden. Zie ons Help-artikel: Nu moderne verificatiemethoden nodig om Outlook-e-mail te blijven synchroniseren in niet-Microsoft-e-mailapps. Het is echter mogelijk dat u de makers van deze toepassingen om instructies moet vragen. In de meeste gevallen hoeft u alleen uw account te verwijderen enopnieuw toe te voegen met de nieuwste versie van die toepassing om deze voor het gebruik van de moderneverificatiemethoden te configureren. Ik gebruik Telenet mail , hotmail.com en outlook.com voor mijn mails , begrijp ik goed dat ik geen telenet mails en Hotmails meer vanaf dan ontvang ? Of moet ik een instelling veranderen ? Ik gebruik Office 2021 voor Mac met outlook inbegrepen. Ik versta niets van die mail , wie kan me helpen , veel van die mails mogen echt niet verloren gaan . Alvast bedank voor alle hulp.
... Meer weergeven
Labels:
17-07-2024
22:05
Dit is een zeer goed idee waar ik eensgoed ga over nadenken. Ik had net streamz abo genomen maar reeds terug afgezegd. Streamz blijft om de 30 seconden hangen. Nochtans mijn tv geeft maximum bereik aan ,en er staan geen andere apparaten aan. Nooit meegemaakt
... Meer weergeven
17-07-2024
18:29
Volledig mee eens , het liefst zou ik verschillende pakketten nemen en de gewone tv opzeggen, maar dan ben ik Frankrijk 2 en 3 kwijt. En daar kijk ik heel veel naar. Deze zenders onderbreken niet voor reclame om de 10 minuten. Daar heb ik nog geen pakket voor gevonden buiten tv Vlaanderen , maar die geven da weer geen Duitse zenders.. Misschien in de toekomst, er zal nog veel veranderen in de televisie wereld. 🤗
... Meer weergeven
17-07-2024
17:29
Ik heb net de lijst met series gevonden , die is wel niet groot . Ik denk dat HBO Max of Netflix dan toch beter zijn.
... Meer weergeven
- « Vorige
- Volgende »
Berichten met likes
Onderwerp | Likes | Gepost |
---|---|---|
1 | 22-07-2024 10:04 | |
1 | 30-12-2023 10:58 | |
1 | 16-09-2020 10:12 | |
1 | 16-09-2020 07:49 | |
3 | 14-09-2020 09:20 | |
1 | 10-09-2020 11:10 | |
1 | 08-09-2020 07:35 | |
1 | 08-09-2020 11:02 | |
1 | 07-09-2020 09:57 | |
1 | 19-02-2020 07:51 |
Geaccepteerde oplossingen
Onderwerp | Weergaven | Gepost |
---|---|---|
25523 | 16-09-2020 10:20 |