Hallo,
wij zitten al jaren bij Proximus via telefoonlijn maar wordt nu gedwongen om over te stappen naar Fiber.
Technieker is langs geweest en ik moet eerst een wachtbuis voorzien vanaf Fiber straat tot aan mijn gevel, waarbij ik ook deel oprit moet openbreken.
Daarom even de alternatieven aan het bekijken, oa Telenet.
Wij hebben nog een coax verbinding vanaf de datakast in de straat tot in de garage toen we nog TV keken via distributie.
Ook binnen ligt er dus coax van garage naar living en slaapkamer.
Zijn deze coax verbindingen nog up-to-date om over te schakelen naar Telenet of zal men deze ook moeten vervangen (ook kans op openbreken oprit, nieuwe kabels trekken binnenshuis) ?
En als er toch Telenet-Fiber in de straat komt, zal ik dan toch een extra wachtbuis moeten voorzien voor Telenet-Fiber binnen te krijgen of gebruiken ze de bestaande buizen ?
Alvast bedankt voor jullie advies.