Beantwoorden
erwin50
Freshman Beetjesweter
Berichten: 1
En we zijn vertrokken!

hinderlijke pop ups bij invoeren tekst in berichten,

wanneer ik de gegevens wil invoeren krijg ik deze irritante mededeling "vergelijkbare onderwerpen" tewijl ik enkel wou melden dat History channel  gisteren 17/6/2025 van omstreeks 18:00 tot vandaag 19/6/2025 03:00 geen programmas' uitsond en enkel een foto van een of andere reclame te zien was?
U zal mij hier niet rap meer terug zien.

2 reacties
WG94
Freshman Meesterweter
Berichten: 2433
PhD in problem solving! Jij bent geliefd! De nieuwe Einstein! De slimste mens? Dat ben jij.

hinderlijke pop ups bij invoeren tekst in berichten,

Het is inderdaad normaal dat wanneer je een titel maakt voor je bericht je eerst suggesties krijgt over gelijkaardige berichten. Dit is om te vermijden dat je een nieuw bericht start over eenzelfde onderwerp.

Dit kan inderdaad soms onwenselijk zijn. Goeie feedback voor het Netweters-team.

Ik zie wel dat er onderaan een knopje 'Turn off suggestions' komt. Als het je zo hard stoort, dan kan je het daarmee dus afzetten. Het team moet wel eens kijken of dit mee vertaald kan worden.

 

Voor de problemen met History neem je best contact op met de klantendienst. Ik vermoed dat er een storing was bij History of Telenet.


  WG94 | Krak
  Mistakes are proof that you are trying
  Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.
igvfer
Professional Superweter
Berichten: 7975
Dat verdient een trofee! Organisatietalent! Topic held(in)! Een echt antwoordkanon jij!

hinderlijke pop ups bij invoeren tekst in berichten,

Niet zo snel geïrriteerd reageren, nergens goed voor. Ondertussen zijn de oplossingen je aangeraakt. We zijn hier om elkaar te helpen.



  Ignace (igvfer) | Krak
  Niets is mooi of lelijk, het is enkel wij die het mooi of lelijk vinden.
  Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.