24802
netweters
|
152795
antwoorden
|
20740
vragen
|
De laatste weken (4.15??) vertoont mijn Philips TV soms kuren bij opstarten. Hij start soms op naar analoog kanaal 0 en dan blijft scherem zwart. Moet ik mijn oude tV afstandsbediening bovenhalen en input schakelen naar HDMI1, dan zijn we weer in business, soms voor dagen, soms één dag.
Iemand een idee ?
Het zou kunnen helpen om een gepast antwoord te geven indien je wat meer info geeft.
Wat is het modelnummer van de tv?
Bij het opstarten? Wat moet hierdoor verstaan worden? Zet je de tv aan met de aan/uit toets van de afstandsbediening? Gaat de tv automatisch aan doordat je de Digicorder aanzet? Of nog op een andere manier?
Wat is aangesloten met de tv en hoe? Is de Digicorder met een hdmi-kabel aangelsoten aan de tv? Is er wat anders aangesloten aan de tv met een scart aansluiting?
De antwoorden op deze vragen zijn echt nodig om een goed antwoord mogelijk te maken, maar kunnen dat uiteindelijk ook niet waarborgen.
Ik heb de HDMI kabel er eens uitgehaald en terug ingestoken, aan TV en TV box... we wachten af.
hij heeft een Telenet box die heeft geen scart enkel een HDMI aansluiting 😉
@Master-Magic schreef:hij heeft een Telenet box die heeft geen scart enkel een HDMI aansluiting 😉
😎Ja dat klopt. Herlees eens mijn reactie, maar zet geen zonnebril op.
Voor het gemak citeer ik uit mijn vorige reactie:
"Wat is aangesloten met de tv en hoe? Is de Digicorder met een hdmi-kabel aangelsoten aan de tv? Is er wat anders aangesloten aan de tv met een scart aansluiting?"
Als er wat anders aan de tv aangesloten is met een scart dan ...
😊
Er is niets anders aangesloten en het heft nu zes maanden goed gewerkt....
TV lijkt dus niet meer standaard op te starten op digitaal.. of moet dat afgedwongen worden door de TVbox ?
Ik ben eerder geneigd om de instellingen van de tv te bekijken.