24748
netweters
|
152294
antwoorden
|
20688
vragen
|
Allez, plezant he, de tv box doet het al niet meer, gevolg, 2 dagen geen tv meer !
Woensdag kunnen ze pas technieker langs sturen voor ne nieuwe tv box of terug ne digicorder.
Das nu de nieuwe technologie van vandaag se, ze kunnen niks degelijks meer maken zoals vroeger.
Tegenwoordig is alles maar brol dat heel even meegaat en je dan moet vervangen.
Voor mijn part mogen ze nog een jaartje of twee blijven testen, misschien dat dan alles goed loopt.
Amai, gelukkig heb ik die tv box geweigerd. Ik ben nog heel content met mijn huidige digicorder. Nog nooit problemen mee gehad.
@DavyC, vervelend dat je nieuwe TV-box al defect is. Maar dit had evengoed met een ouder type van digicorder kunnen gebeuren. Apparatuur kan nu eenmaal defect gaan, je moet maar net de pech hebben dat het bij jou voorvalt. Positieve is wel, je bent je opnames en instellingen niet kwijt deze keer! 😉
@louishufk zolang dat nog ondersteund word want er zijn er veel die klagen dat analoog weg moet zodat er meer plaats is voor digitale zenders en omdat analoog prehistorisch is,
ik vind persoonlijk niet erg dat er nog analoog is, er zijn nog veel mensen die een 2de of 3de tv hebben die nog analoog aangesloten is en er nog analoog word gekeken omdat ze het niet nodig vinden om digitaal op die plaatsen te hebben en tevreden zijn met het analoge aanbod.
maar vrees dat het er ooit wel eens van komt dat analoog verdwijnt....
Wat ik met mijn reactie bedoelde was dat alles kapot gaat. Er is dus maar een middel om geen stukken te hebben, niets hebben. Analoge TV komt daar dicht bij in de buurt.
Of analoge TV blijft of verdwijnt is het minste van mijn problemen. Als dat op de kabel geen probleem geeft zie ik geen reden om er dat af te halen. Maar dat is een Telenet beslissing.
Groeten
Analoog kijken ging ook al helemaal niet meer.
Technieker is langs geweest en zei ons dat de afstandsbediening al stuk was, vervangen door een nieuwe en de zaak was opgelost, alles werkte weer.
Wat het gratis VTM nieuws opvragen betreft, dit kan je inderdaad opvragen via
TV-theek > Zenders > VTM > Kies 'VTM' het Nieuws opvragen
maar wat ben je ermee dat je om 23 u nog geen nieuws kunt opvragen van die dag van 19 u !!
Moet ik het nieuws van vandaag morgen dan misschien zien als ze het erop zetten, dat kan toch ook niet ?!
Als het nieuws gedaan is om 19.45 u ongeveer, dat ze het dan even nadien op de tv-theek posten …..