24748
netweters
|
152271
antwoorden
|
20687
vragen
|
Ik probeer op een nieuwe pc outlook 2016 in te stellen. Microsoft heeft nu echter het veld SSL en TLS gecombineerd in 1 lijntje. Als ik een telenet mailadres wil toevoegen loopt hij hierop vast zowel voor inkomende als uitgaande berichten. Paswoord is zeker juist want dat heb ik via de webmail gecheckt. Iemand die mij kan helpen?
Voor de uitgaande server moet je StartTLS gebruiken.
Geen oplossing voor je probleem, maar het valt echt op hoeveel problemen er zijn met Outlook. Kijk maar eens rond op het forum. Ik heb hier geen enkel probleem met Mozilla Thunderbird en dat is dan ook nog een gratis mailclient.
@sb schreef:Geen oplossing voor je probleem, maar het valt echt op hoeveel problemen er zijn met Outlook. Kijk maar eens rond op het forum. Ik heb hier geen enkel probleem met Mozilla Thunderbird en dat is dan ook nog een gratis mailclient.
@sb Als je in Thunderbird SSL instelt voor de SMTP verbinding, gaat het ook niet werken hoor
Daar werkt Telenet evengoed met STARTTLS op poort 587...
Ik vermoed dat meer mensen Outlook gebruiken dan Thunderbird. Daarbij komend, als ik een office pakket met Outlook heb dan wil ik ook dat het werkt.
Zelf heb ik nooit problemen met Outlook en de meeste problemen die hier voorkomen komt meestal omdat de persoon een fout heeft gemaakt of een Telenet gerelateerde fout.
Maar als je geen office hebt is Thunderbird een goed alternatief.
@Arthur2- Als je wél M$ Office hebt, dan is Mozilla Thunderbird ook nog een goed alternatief hoor. 😉
(En voor de rest installeer je - kosteloos - LibreOffice.)
Dat is jouw mening 😉
Ik heb mac geprobeerd, vind het verschrikkelijk (ik heb het dan over het besturingsysteem). Het is gewoon onbruikbaar, ik gebruik nog liever Linux alleen het gezever over vensters vergroten en verkleinen en wat dan ook of gewoon een venster terugvinden is een ramp. Windows heeft heel duidelijk de taakbalk. Maar misschien moeten we daar niet over discussiëren. 🙂
Ik vind de franse naam niet zo leuk 😛