24804
netweters
|
152806
antwoorden
|
20742
vragen
|
Twee documentaire zenders uit de portfolio van Warner Bros. Discovery (WBD) zullen stoppen
De operator zal de distributie van Discovery Science- en DTX (Discovery Turbo Xtra) beëindigen.
Beide zenders zenden uit tot 31.12.2023. Zij worden dan zonder compensatie beëindigd. Het einde van deze kanalen geldt voor alle distributieplatforms: kabel-tv, IPTV.
1 van deze 2 zenders zit ook bij telenet, dus deze zal stoppen dan.
Opgelost! Ga naar oplossing.
@Master-Magic schreef:@StefaanH discovery Science zit nog bij telenet in het aanbod 😉
Voor zover ik kan vinden toch niet in het standaard of zelfs streamz aanbod. Enkel de standaard "Discovery", zonder meer. Dus niet de Science.
Lang geleden, toen ik nog kon genieten van mijn "Play" abo, dan had ik ze wel allemaal.
EDIT: even opgezocht, en Discovery Science zit dus in Play More. Dus niet in het standaard aanbod, noch in de gewone streamz, zoals ik aanhaalde.
@sb schreef:Maar die beslissing lag niet bij Telenet, juist?
Inderdaad, dit is geen beslissing van Telenet geweest. Dus niet op de pianist schieten in deze materie 😋
Wat niet wegneemt dat de mensen die Play More of Streamz Plus hebben nu inderdaad minder aanbod krijgen maar wel dezelfde prijs blijven betalen. Tenzij Telenet dit nog gaat aanpassen 😇
@Master-Magic vandaar geen reactie, de zender is nog steeds beschikbaar bij Telenet 😉
@Master-Magic lees hier eens. 😉
niet van toepassing in Nederland dus ook niet voor Vlaanderen 😉
en niks pancarte, nog steeds te bekijken 😉😉😉