Beantwoorden
nicovanaken
Freshman Weetjesweter
Berichten: 14
Twee handen vol! Netjes! Mooi, mooi! Leesclubje starten?

Minder voetbal op Play Sports vanaf seizoen 2025-2026

Vandaag kreeg ik een mail van Telenet. Als voetballiefhebber vond ik het niet meteen opbeurend.

Vanaf 1 juli verdwijnt DAZN uit het aanbod en als dit op 25/07, bij de start van de nieuwe voetbalcompetitie nog steeds het geval is, zal men maandelijks € 5 korting krijgen op het Play Sports-abonnement. Eén week vroeger start trouwens al het voetbal op DAZN met de Belgische supercup tussen Union en Club Brugge. Deze wedstrijd kunnen we dan ook al niet meer volgen.

Play Sports heeft voor de voetballiefhebber nog de voetbalrechten van de Premier League, de Eredivisie en daar komt nu nog de Bundesliga bovenop. Champions League, Europa League en Conference League zijn er ook nog, maar als voetballiefhebber kun je hiervoor nog vrij goed terecht op de open zenders.

Wat is € 5 korting als je zoveel moet verliezen? Je verliest niet enkel Belgisch voetbal uit 1A, maar ook 1B voor de liefhebbers, maar ook heel wat ander Europees topvoetbal.

Bijgevolg wonen wij met 3 personen thuis en hebben we 1 digicorder en 2 aangekochte digiboxen. Vanaf september is Play Sports daar ook niet meer op te ontvangen.  De nieuwe tv-boxen kun je enkel nog maar huren en dat betekent voor ons gezin ook nog eens een flinke maandelijkse meerkost.

En dan zijn er ook nog tv-storingen waarvoor de technieker van Telenet een opmerking heeft gemaakt en waar Telenet nog steeds geen gevolg aan heeft gegeven...

De kans om het pakket op te zeggen wordt daardoor een heel stuk groter.

Tags (1)
290 reacties
Umbra666
Experienced Veelweter
Berichten: 277
Jij #DTV. Goed bezig! Full speed writing! Een bus vol! Topicvreter!

Minder voetbal op Play Sports vanaf seizoen 2025-2026

Moet mijn mening toch bijstellen ivm dat ik blij was dat Play Sports terug de Bundesliga en Bundesliga 2 in het aanbod heeft, de Bundesliga 2 start dit weekend, met gisteren al mooie affiche en opener nl Schalke-Herta, maar niets van deze speeldag te zien op Play Sports, ook voor volgende week staat er nog niks. Reactie van Play Sports op Schalke-Herta was, 'Spijtig genoeg zenden we deze wedstrijd nog niet uit', blijkbaar geen enkele🙄 Als ge die match nog ni uitzendt, welke dan wel, beter worden ze niet in Bundesliga 2. Je zou denken daar ze (nog) geen deal hebben met DAZN, dat ze hun eigen uitzendrechten volop zouden benutten, echt ergelijk.

Follow the White Rabbit
abba001
Professional Meerweter
Berichten: 129
De race is begonnen! Even demarreren... It's your tenth party! BINGO!

Minder voetbal op Play Sports vanaf seizoen 2025-2026

Ook in nederland heeft DAZN ervoor gezorgd dat men daar geen Jupiler pro leagua meer kan zien

luc55
Experienced Meesterweter
Berichten: 4370
De gouden postveer is voor jou Netweters’ orakel! Jij bent een ware apostel. Jij Netweters wikipedia!

Minder voetbal op Play Sports vanaf seizoen 2025-2026

Ze zullen niet alles mogen uitzenden gisteren ook niets gezien  op rtl of op de  nitro  

Zag wel dat sport 1 uitzend dus in Duitsland zal het opgesplitst zijn de rechten van de Bundesliga en Bundesliga 2 

Dat zal elke keer zijn als op sport 1 is zal er niets te zien zijn 

Jari_Opsomer
Freshman Veelweter
Berichten: 162
Lezersgoud. Respect! Een bus vol! Topicvreter! BINGO!

Minder voetbal op Play Sports vanaf seizoen 2025-2026

Het is vanaf nu officieel. De Telenet Play Sports-kanalen kunnen nu bij Proximus & Scarlet lineair en via de apps/websites via IPTV gekeken worden:

ps pickx.png

Nooit gedacht dat 2 rivalen zenders van de ander zou mogen tonen. Maar dit is een zeer goede evolutie. Bedankt DAZN: voor je stomiteiten, om dit mogelijk te maken.

 

Umbra666
Experienced Veelweter
Berichten: 277
Jij #DTV. Goed bezig! Full speed writing! Een bus vol! Topicvreter!

Minder voetbal op Play Sports vanaf seizoen 2025-2026

@Jari_Opsomer spijtig dat Proximus niks extra te bieden heeft aan Telenet 

Follow the White Rabbit
Master-Magic
Professional Superweter
Berichten: 6491
TAGGING MASTER! Professional organizer! Dat verdient een trofee! Organisatietalent!

Minder voetbal op Play Sports vanaf seizoen 2025-2026

@Jari_Opsomer op Orange kan je ze ook bekijken na betalen abbo.


   Master-Magic | Krak
    https://www.master-magic.be
      Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.


Fiber: 8500/2400