25.290
netweters
|
155.779
antwoorden
|
21.069
vragen
|
Vandaag kreeg ik een mail van Telenet. Als voetballiefhebber vond ik het niet meteen opbeurend.
Vanaf 1 juli verdwijnt DAZN uit het aanbod en als dit op 25/07, bij de start van de nieuwe voetbalcompetitie nog steeds het geval is, zal men maandelijks € 5 korting krijgen op het Play Sports-abonnement. Eén week vroeger start trouwens al het voetbal op DAZN met de Belgische supercup tussen Union en Club Brugge. Deze wedstrijd kunnen we dan ook al niet meer volgen.
Play Sports heeft voor de voetballiefhebber nog de voetbalrechten van de Premier League, de Eredivisie en daar komt nu nog de Bundesliga bovenop. Champions League, Europa League en Conference League zijn er ook nog, maar als voetballiefhebber kun je hiervoor nog vrij goed terecht op de open zenders.
Wat is € 5 korting als je zoveel moet verliezen? Je verliest niet enkel Belgisch voetbal uit 1A, maar ook 1B voor de liefhebbers, maar ook heel wat ander Europees topvoetbal.
Bijgevolg wonen wij met 3 personen thuis en hebben we 1 digicorder en 2 aangekochte digiboxen. Vanaf september is Play Sports daar ook niet meer op te ontvangen. De nieuwe tv-boxen kun je enkel nog maar huren en dat betekent voor ons gezin ook nog eens een flinke maandelijkse meerkost.
En dan zijn er ook nog tv-storingen waarvoor de technieker van Telenet een opmerking heeft gemaakt en waar Telenet nog steeds geen gevolg aan heeft gegeven...
De kans om het pakket op te zeggen wordt daardoor een heel stuk groter.
Allicht dezelfde die beslist heeft dat de uitzending van Passion XL stopt 14 september 2025.
@janne_man Uw link klopt niet waarschijnlijk, krijg een pagina dat dit niet kan gevonden worden, weet het nu nog niet 😂😂😂
Doet me ineens denken aan tv Vlaanderen met 7 (?) s.ks kanalen. Gaat ze dezelfde toer op? Niet vanavond chat.
Vandaar dat CL geen vette was op de PS gisterenavond. Allez, vanavond hopelijk beter…
@Master-Magic schreef:@janne_man Uw link klopt niet waarschijnlijk, krijg een pagina dat dit niet kan gevonden worden, weet het nu nog niet 😂😂😂
klopt het nu echt dat er zelfs zo een +18 kanaal vrij bij Play More komt?
@Master-Magic schreef:@Hofkens Die zenders kosten ook minder en er kijken er meer naar dan je denkt, heb nog niks gelezen welke het zijn, maar ze zullen wel snel enkel via streaming beschikbaar zijn.
Aangezien het Passion XL aanbod ook verre van goedkoop is, zijn er maar enkele opties:
1) De zenders worden weinig bekeken waardoor abonnees veel moeten betalen om de totale kostprijs terug te verdienen
2) De zenders zijn heel duur waardoor abonnees veel moeten betalen om de totale kostprijs terug te verdienen
3) Telenet maakt massa's winst door dit pakket zo duur aan te bieden als de zenders goedkoop zijn om aan te bieden
@Kcquipor schreef:
klopt het nu echt dat er zelfs zo een +18 kanaal vrij bij Play More komt?
Er waren zo al 2 kanalen beschikbaar in Play More namelijk Playboy TV en Penthouse Passion. Maar dan voegen ze liever in een algemeen entertainmentpakket nog zo'n 3e zender toe dan goede films aan te bieden in Play More of de sportabonnees opnieuw te voorzien van het meest complete sportpakket van België.