24749
netweters
|
152307
antwoorden
|
20690
vragen
|
Ik heb streamz twee keer stopgezet via de app maar twee keer op rij heeft het abonnement zichzelf geheractiveerd. Ik merkte dit telkens pas bij het ontvangen van de factuur. Als ik de Telenet app controleerde stond het de dag na het stopzetten wel nog correct. Ondertussen is het via de klantendienst definitief stopgezet. Nu moet ik alweer betalen voor een dienst die ik niet heb gebruikt door een fout bij telenet. Enige tips?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Je betaalt het onterecht aangerekende bedrag niet. Je trekt het af van het totaalbedrag van de aanrekening en je betaalt uitsluitend het bedrag waarmee je akkoord bent.
Daarna betwist je het onterecht aangerekende bedrag schriftelijk bij de Telenet-klantendienst.
Wanneer de Telenet-klantendienst niet ingaat op jouw eisen, vraag je om bemiddeling bij de Ombudsdienst voor telecommunicatie: https://www.ombudsmantelecom.be/nl/een-klacht-indienen/klacht-voor-bemidddeling/
Best melden dat er een fout gemaakt is
Er zal een creditnota opgemaakt worden
Het komt wel goed zijn kleine fouten in het systeem
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/ik-heb-een-klacht-over-telenet-waar-kan-ik-terecht/
Net klantendienst aan de lijn gehad en aanrekening van streamz wordt inderdaad verwijderd van onze laatste rekening. Yes! Kwestie van de juiste persoon aan de lijn te hebben precies.
Een tip: betaal niet via domiciliëring, dan kan je de rekening nakijken vóór je betaalt. Je kan die rekening laten toekomen via Doccle, hetgeen (manueel) betalen erg makkelijk maakt.
@sb schreef:Een tip: betaal niet via domiciliëring, dan kan je de rekening nakijken vóór je betaalt. Je kan die rekening laten toekomen via Doccle, hetgeen (manueel) betalen erg makkelijk maakt.
Dat kan bij domiciliëring ook hoor. Factuur komt bij mij binnen op Doccle rond 6e van de maand, voor betaling de 18e.
Enkele dagen voor de 18e verschijnt deze al in de bank app en daar kan ik de komende betaling nogsteeds weigeren.
Tot 6 weken kan je weigeren via computer op internet pc of app van de bank dat is het voor deel van domiciliëring
Alles loopt altijd goed af ze zijn er heel correcte in de afhandeling
Euh... Wel al mijn vierde poging tot contact met klantendienst. Had telefonisch ook al een njet gekregen. Dus ja het komt goed als je koppig volhoudt en de juiste persoon aan de lijn krijgt. Momenteel zie ik nog steeds de volledige factuur staan. Neem aan dat het volgende keer wordt afgetrokken zeker...
Ze zitten een beetje achter met terugbetaling zie en hoor je op sociale media
Kan de volgende factuur ook zijn hou het in de gaten
Bij mensen dat ik ken staan er ook bedragen nog open
Bij een vriendin die geen klant meer is staat nog iets open van feb de ombudsdienst sluit dossier af en zij moet het elke keer terug open doen
Dat is voor zo ver ik weet altijd altijd de werkwijze van TN geweest: bij te veel betaald storten ze niet terug, maar het wordt wel afgetrokken van je volgende factuur.
Vandaar dat ik altijd aanraad om onterecht aangerekende bedragen zelf van het totaalbedrag van je aanrekening af te trekken. Dat is je wettelijk recht.
Meer zelfs, door een onterecht aangerekend bedrag toch te betalen lijkt het alsof je in eerste instantie akkoord was met het totaalbedrag en je achteraf van gedacht veranderd bent.
Je moet vanzelfsprekend steeds de foute aanrekening betwisten bij de klantendienst.
Dus ook nooit een domiciliëring bij Telenet nemen want de werkwijze die Telenet toepast is er op gericht om te profiteren van onoplettende klanten.
De bedragen die Telenet zich op deze manier onterecht toe-eigent moeten toch aanzienlijk zijn als je dit systematisch toepast voor je meer dan 2 miljoen klanten.
@Ex-Netweter uw uitleg over de domiliciering kan je doortrekken over alle providers dat fouten maken, dit gebeurt niet enkel bij Telenet, waarom altijd zo negatief bashen op Telenet ???
je bent al paar keer gewaarschuwd daarvoor maar blijft toch verder doen…
Alsof dat enkel telenet is nee hoor lang geleden is de voorganger van proximus belgacom begonnen met het verplichten van betalen via domiciliëring toen zijn ze echter terug gefloten door testaankoop omdat het wettelijk gezien niet mag.
Iedereen maakt eens een fout maar zelf beginnen facturen maken dat doe je beter niet
Er bestaan daar creditnota voor en loopt al jaren goed bij iedereen
Een domiciliëring is zeer veilig moest een fout zijn dat je niet gezien hebt heb je een recht voor terugbetaling
Dat is anders bij rechtstreekse betaling dan ben je akkoord gegaan
En fouten worden altijd terug betaald je bent als klant altijd zeer goed beschermd geweest