24806
netweters
|
152828
antwoorden
|
20743
vragen
|
Vrouwenvoetbal mag niet uitgezonden worden bij France 2 in Belgie
Er is de laatste tijd veel geschreven over WK vrouwenvoetbal de bedragen om uit te zenden waren te laag
De zenders wouden niet veel betalen om de matchen te kopen en de Wereldvoetbalbond FIFA kon er niet mee lachen
En nu gaan ze beginnen met landen uit te sluiten dit is een start waar geen einde aan gaat komen zeker voor aanbieders
die veel moeten betalen om de zender te mogen uit te zenden
Zoals je op de Italiaanse zender rai uno meer witte vakken voor sport en film .... geen rechten om uit te zenden
Gelukkig is er internet
En via de telenet app kan je nog zien ze zullen het vergeten uit te zetten
Gelukkig is er nog altijd Tipik (RTBF) met goeie commentaar. Ook op VRT en de moeite waard op de BBC (1 - zoals deze ochtend) met prof. commentaar. 🙂
Dag @luc55,
Zie ik het verkeerd, of is dit geen specifiek probleem dat we hier kunnen oplossen?
Uitzendrechten zijn een zaak tussen broadcasters en aanbieders. Daar kan Telenet helaas niets aan veranderen...
Groet,
Carl
@CarlAtTelenet denk dat dit geen probleem is maar enkel een melding er van, staat verkeerd gepost onder tv gids meldingen eigenlijk.
@CarlAtTelenet @Master-Magic klopt, deze stond fout in de groep TV-gids meldingen. Heb het bij deze verplaatst naar Entertainment.
Er is terug beeld op de France zenders iemand een foutje gemaakt of niet
via de app was alles te zien van vrouwen voetbal raar
Momenteel nochtans weer geen uitzendrechten voor de voetbal van de vrouwen op france2, zal afhangen van wedstrijd tot wedstrijd dat ze buiten Frankrijk mogen uitzenden.
Een vriendin vind het een soap dan wel dan geen beeld
Ik ga zondag om 12.00 uur toch eens zien wat ze voor de finale gaan doen