Gelukkig Nieuwjaar!

Onze beste wensen voor iedereen! Hier blikken we even terug naar het afgelopen jaar en kijken we vooral ook uit naar een fantastisch 2026 met jullie op De Netweters.
Beantwoorden
Quadran
Freshman Weetjesweter
Berichten: 11
YEAH! CAPSLOCK DAY! De 3 wijzen! Hoort wie klopt daar? It's your ninth party!

Xite BE Stopt op 31/12/25.

Net opgemerkt bij het zappen, bericht van Telenet. Xite wordt stopgezet op 31 December. Bedankt voor het kijken.

Niet dat ik er veel naar keek, maar toch terug een muziekzender met clips weg.

 

Titel gewijzigd door Christof (mod) | Vorige titel: Xite Stopt op 31/12/25. (was niet zichtbaar bij vorige wijziging)

17 reacties
Master-Magic
Professional Superweter
Berichten: 6854
TAGGING MASTER! Professional organizer! Dat verdient een trofee! Organisatietalent!

Xite BE Stopt op 31/12/25.

@luc55 dat stopt ook op de gewone mtv zenders de muziek ‘s nachts, enkel nog hun eigen brol programma’s.


   Master-Magic | Krak
    https://www.master-magic.be
      Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.


Fiber: 8500/2400
luc55
Experienced Meesterweter
Berichten: 5053
Een echt antwoordkanon jij! De gouden postveer is voor jou MVP, Most Valuable Poster! Jij alziend oog. ;-)

Xite BE Stopt op 31/12/25.

Het klopt dat is ook nieuw geen enkele muziek meer zelfs op de oude mtv nachts meer 

ChristofM
Expert Moderator
Berichten: 372
Champagne, lezer van het jaar! Waar zijn die handjes? De race is begonnen! WOW!

Xite BE Stopt op 31/12/25.


@WG94  schreef:

Jammer omdat er weinig alternatieven in het aanbod zitten.

Al was de overvloed aan minuten lange “Stay tuned!” fillers na de reclameblokken de laatste 2 jaar wel gewoon te ergerlijk.

@Moderator geen melding hierover op Zenderaanpassingen?


@WG94 Sorry voor de delay. Ondertussen staat dit op de zenderaanpassingen. Dit wordt toegevoegd aan de hand van zenderbriefings die intern gedeeld worden. 


https://www.netweters.be/html/assets/Telenet%20logo%20signatures.png?version=previewChristof | Expert Moderator

Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.