42398
netweters
|
18790
gesprekken
|
20286
vragen
|
Beste mensen,
Ik heb een redelijk oude digicorder van telenet.
Als ik bij de opnames kijk is er nog maar 5% van de opslagruimte over.
Ik snap dit niet, ik heb amper opnames, hoe komt het dat de digicorder zo vol zit?
Wat kan ik hier aan doen?
Ik zou liever niet terugzetten naar fabrieksinstellingen want dan ben ik al mijn zender instellingen kwijt.
Kan iemand mij raad geven?
Alvast bedankt!
Trek eens de stroom stekker eens uit 5 min en laat rustig opstarten
Beste,
Bedankt voor je snelle antwoord,
Helaas heb ik dit al geprobeerd, er kwam geen verschil bij de opslagruimte te staan.
Is er iets anders wat ik kan proberen?
Alvast bedankt!
@GilesTruth Kan zijn dat de harde schijf kapot is en daarom deze melding geeft, je kan uw digicorder omruilen voor een andere digicorder.
Ge kunt ook 'Terugzetten naar fabrieksinstellingen met behoud van opnames' selecteren, dan blijven al uw zenderinstellingen behouden. Opgelet: digicorder zal eerst vele malen heropstarten.
@CDTI schreef:Ge kunt ook 'Terugzetten naar fabrieksinstellingen met behoud van opnames' selecteren, dan blijven al uw zenderinstellingen behouden. Opgelet: digicorder zal eerst vele malen heropstarten.
Dat denk ik niet.
Bij "Terugzetten naar fabrieksinstellingen met behoud van opnames" worden alléén je opnames bewaard.
Na opstarten krijg je terug het welkomstscherm, vraag naar postcode etc en worden de zenders opnieuw gezocht/ingelezen, toch? Dan ben je sowieso je opnames kwijt.
@Master-Magic schreef:Kan zijn dat de harde schijf kapot is en daarom deze melding geeft, je kan uw digicorder omruilen voor een andere digicorder.
Dan is hij niet alleen zijn opnames kwijt, maar ook zijn zenderinstellingen (wat hij wilde vermijden 🤔)
@GilesTruth schreef:Wat kan ik hier aan doen?
Ik zou liever niet terugzetten naar fabrieksinstellingen want dan ben ik al mijn zender instellingen kwijt.
Ik denk dat dit de enige oplossing is om te zien wat er aan de hand is. Bij de andere voorgestelde oplossingen ben je ook alles zender instellingen kwijt.
Wat betreft zenderinstellingen.
Ik ben daarvan teruggekomen, om iedere keer zenders in te stellen in een eigen andere volgorde (zender nummering). Als je de zendernummering van Telenet behoudt, dan moet je niet iedere keer de volgorde wijzigen, dan staan al je toestellen (digicorders, TV-box, TV toestellen met CI+) op dezelfde nummers. Het is even wennen, maar op de duur toch gemakkelijker.
@GilesTruth kijk een bij 18+ opnames mss heb je indertijd stiekem te veel natuurdocumentaires opgenomen en weet je het niet meer. 😉
Ik denk eerder teveel "oorlogfilms" 😂
Bij wijze van test mijn digicorder zojuist teruggezet naar fabrieksinstellingen met behoud van opnames:
-Alle opgenomen programma's bleven behouden
-Alle geprogrammeerde opnames, ook serieopnames bleven behouden
-Favoriete zendervolgorde ongewijzigd (word pas als laatste teruggezet, na 10 tal minuten)
-Afsluitopties(energiebesparing) zelf moeten terugzetten, was uitgeschakeld
-Kijkbeperking tot 18 j was ingeschakeld, zelf moeten terugzetten
@GilesTruth Waarschijnlijk is er een stukje van de harde schijf defect. Het systeem van de digicorder zal dan maar een deel van de harde schijf herkennen in het systeem zodat het lijkt dat je een kleinere harde schijf hebt in je digicorder en bijna heel de harde schijf vol staat.
je kan best een nieuwe digicorder halen of de tv box aanvragen.
@kristofDW of 18+ programma's die hij al dan niet toevallig heeft opgenomen die staan niet tussen u gewone opnames, waarom zoeken jullie dit hier altijd veel te ver. 🙄
@kristofDW helemaal niet er zijn bepaalde series of films op de reguliere kanalen die om één of andere reden 18+ zijn, neem je die film op of die serieopname en ze staan NIET tussen u gewone opnames...
dus @GilesTruth kijk eens naar u 18+ opnames
Beste,
Ik zal dit eens bekijken, waar kan ik de 18+ opnames bekijken?
Ik had hier nooit eerder over gehoord.
Alvast bedankt!
@GilesTruth ik heb zelf al een tijdje geen digicorder meer maar een tv-box ik heb hier nog een afbeelding gevonden via google, je gaat naar je opnames en dan rechts bij opties en dan ga je alle leeftijden kunnen wijzigen naar 18+ zelfde bij geplande opnames