Beantwoorden
SarahV
Freshman Meerweter
Berichten: 53
Say what?! On a roll... Tien op tien! Dat loopt vlotjes.

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

Wel jammer dat het CI+ kaartje niet werkt op deze TCL TV's

Telenet bied in hun eindejaar-promotie deze televisie aan maar na 90% 'activatie-bezig' krijg je telkens foutmelding 17. Het kaartje werkt dan weer perfect in een andere TV op dezelfde kabel / aansluiting.

 

Titel gewijzigd door Christof (mod) | Vorige titel: Re: Hoe kan je CEC inschakelen op TCL TV?

9 reacties
Rickwvl
Freshman Beetjesweter
Berichten: 2
Leesclubje starten? Pageturner! Gelezen en goedgekeurd! De kop is eraf!

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

Klopt, ik vermoed geen enkele TCL TV is compatibel met het CI+ kaartje. Hier net hetzelfde resultaat.

Op de Samsung TV werkt het prima.

En inderdaad jammer dat Telenet dit merk in aanbieding heeft met de beperking van CI+.

Ik gebruik hier de Telenet TV app op beide TCL tv's. De beeldkwaliteit is bevredigend. Kost je alleen een pak meer dataverbruik.

 

SarahV
Freshman Meerweter
Berichten: 53
Say what?! On a roll... Tien op tien! Dat loopt vlotjes.

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

Inderdaad, ik heb er mijn Apple TV op aangesloten en kijk ook via de app ... maar vreemd dat ze dergelijke TV's geven wat niet met hun eigen systeem werkt 🤔

flip1953
Freshman Meesterweter
Berichten: 2585
Jij bent geliefd! De nieuwe Einstein! De slimste mens? Dat ben jij. GP, kort voor Giga Poster!

Gebruik CI+ met TCL-toestellen


@SarahV  schreef:

Wel jammer dat het CI+ kaartje niet werkt op deze TCL TV's


Mijn dochter heeft bij Vandenborre de "TCL 43P64 4K UHD Google TV 43" (2025)" tijdens de Black Friday deals. Ik heb er één van mijn CI+ kaartjes in gestoken, en alles werkt perfect.

Het is dus blijkbaar niet zo dat geen enkele TCL TV is compatibel met het CI+ kaartje ...

 

PS - Dat heeft eigenlijk niets met de HDMI topic te maken (kan een moderator dit misschien afslpitsen) 🤔.

luc55
Experienced Meesterweter
Berichten: 5064
Een echt antwoordkanon jij! De gouden postveer is voor jou MVP, Most Valuable Poster! Jij alziend oog. ;-)

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

Je hebt dan geluk bij veel Tcl gaat het niet 

Het is een zeer goedkoop b merk en zeker als je hem via internet koopt kan je niet op tegen andere b merken 

Vrienden hebben ook één ze gebruiken hem alleen via de Hdmi kabel , dan heb je rest niet nodig 

Bedankt om te laten weten van de winkel Vandenborre wel gemerkt dat  de prijzen wel veel hoger liggen  tegen de andere internet winkels 

Dus deze zullen getest zijn , is mijn indruk en andere versie modellen 

ChristofM
Expert Moderator
Berichten: 372
Champagne, lezer van het jaar! Waar zijn die handjes? De race is begonnen! WOW!

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

@SarahV @Rickwvl We hebben jullie reacties over de CI+ module met TCL-toestellen onder dit nieuw topic gebracht omdat deze op het vorige topic (waar dit over CEC en HDMI ging) off-topic waren.


https://www.netweters.be/html/assets/Telenet%20logo%20signatures.png?version=previewChristof | Expert Moderator

Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.

Rickwvl
Freshman Beetjesweter
Berichten: 2
Leesclubje starten? Pageturner! Gelezen en goedgekeurd! De kop is eraf!

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

TCL's  Google TV: C755 en C855  (T653T01 platform) met  actuele firmware V590 werken de kaartjes niet. Toestellen zijn 2 jaar nieuw  en werden toen uitgebracht met firmware V098. Ik probeer telkens, bij nieuwste firmware update, de CI+ kaartjes, echter zonder resultaat. Er zullen, naar ik lees,  blijkbaar wel modellen zijn die een CI+ module accepteren. Gelukkig werkt de Telenet TV app bevredigend op beide tv's.

Ps: geen internet aankoop, en zo goedkoop waren die nu ook weer niet 🙂

luc55
Experienced Meesterweter
Berichten: 5064
Een echt antwoordkanon jij! De gouden postveer is voor jou MVP, Most Valuable Poster! Jij alziend oog. ;-)

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

Ja het klopt er zijn modellen van TCL  waar het werkt maar deze zijn zelf duurder dan een Samsung of Lg dat koop je niet 

Dat is zijn prijs niet waard voor een b merk 

Jonajan
Freshman Weetjeslezer
Berichten: 1
Gelezen en goedgekeurd! De kop is eraf! Hi there!

Gebruik CI+ met TCL-toestellen

Hier net hetzelfde probleem, technieker van Telenet hier gehad en die wist me te vertellen dat dit nooit zal worden opgelost. Reden is dat de CI+ module en de kaartjes op het laatste van het jaar niet meer gebruik kunnen worden wegens stopzetting van Telenet. Dus hier zitten we dan met ons toestel.

flip1953
Freshman Meesterweter
Berichten: 2585
Jij bent geliefd! De nieuwe Einstein! De slimste mens? Dat ben jij. GP, kort voor Giga Poster!

Gebruik CI+ met TCL-toestellen


@Jonajan  schreef:

Hier net hetzelfde probleem, technieker van Telenet hier gehad en die wist me te vertellen dat dit nooit zal worden opgelost. Reden is dat de CI+ module en de kaartjes op het laatste van het jaar niet meer gebruik kunnen worden wegens stopzetting van Telenet. 


Dat CI+ niet meer zal werken op het einde van het jaar is terug zo'n verzinsel van de technieker. Daarover heeft Telenet nog niet gecommuniceerd. Maar het probleem ligt in de TV, daar kan Telenet niet veel aan doen, de kaartjes werken wel op andere toestellen.

Maar inderdaad, Telenet is DVB-C aan het afbouwen, dus zullen de CI+ kaartjes niet meer werken als DVB-C op de coax stopt.

 


@Jonajan  schreef:

 Dus hier zitten we dan met ons toestel.


Dat is toch een goed toestel, waar je normaal gezien nog lang plezier van zal hebben. Het is smart TV met Google, je kan hierop dus de Telenet TV App installeren.

En je kan ook scannen op het Compact Signaal, dan krikg je op de TV zelf een 20-tal zenders (VRT's in HD, de andere in SD).