24762
netweters
|
152517
antwoorden
|
20715
vragen
|
Al regelmatig gemerkt dat de beeldkwaliteit op de 3 nieuwe zenders van Eleven (Jupiler pro league) veel te wensen overlaat. Het beeld vertoont blokjes of pixels en is schokkerig of blijft stilstaan om dan heel traag te "verversen". Ik heb alle kabels gecheckt alsook de digicorder opnieuw opgestart maar het probleem blijft. Op alle andere zenders heb ik dit probleem niet, dus ik betwijfel dat dit een kabelprobleem is. Voetbal is echt niet te volgen op deze manier
Opgelost! Ga naar oplossing.
Ik ben al iets verder, nu enkel nog vinden hoe ik dit kan oplossen. Het probleem situeert zich enkel op de zenders 204 t/m 208. De signaalsterkte op deze kanalen bedraagt 83-84%, alle andere zenders staan op 100%. Iemand die weet hoe ik dit kan verhelpen ?
Wij hebben net hetzelfde probleem. Enkel op de zenders van Eleven. Het is echt niet te doen om zo naar voetbal te kijken.
Ze moeten dringend de bitrate van die 3 zenders verhogen.
Want optimaal is het zeker niet!
@Tygeros schreef:Ik ben al iets verder, nu enkel nog vinden hoe ik dit kan oplossen. Het probleem situeert zich enkel op de zenders 204 t/m 208. De signaalsterkte op deze kanalen bedraagt 83-84%, alle andere zenders staan op 100%. Iemand die weet hoe ik dit kan verhelpen ?
Zijn nog mensen met deze issue, dacht door shuffle van MUX (zenders van freq veranderd) kan zijn dat je juist op de 120MHz slecht(er) beeld hebt
best klantendienst contacteren
> tip: stuur eens message via FB messenger of WhatsApp naar Telenet
@Master-Magic schreef:@Cru die zijn niet verhuist de sporting zenders 😉 die staan nog altijd op dezelfde plek als voorheen, enkel de naam is aangepast.
is wel degelijk een issue..
play sports 205-208 + elevensports
@Cru zoals je kan zien op m'n site https://tv-digitaal.site
staan de zenders daar nog altijd zoals paar weken geleden voor de naamsverandering,
op de kabel zelf is er zelf geen Naamsverandering toegevoerd, is enkel op de ontvangers.
😉
dat er een probleem is sinds kort kan ook zijn door de warmte en de kabels dat boven de grond hangen problemen hebben nu, heb dit ook opgemerkt ergens vorige week.
@Master-Magic schreef:@Cru zoals je kan zien op m'n site https://tv-digitaal.site
staan de zenders daar nog altijd zoals paar weken geleden voor de naamsverandering,
op de kabel zelf is er zelf geen Naamsverandering toegevoerd, is enkel op de ontvangers.
😉
dat er een probleem is sinds kort kan ook zijn door de warmte en de kabels dat boven de grond hangen problemen hebben nu, heb dit ook opgemerkt ergens vorige week.
eens gecheckt, was mis van de shuffle (misverstaan)
maar staat wel alarm open voor eleven sports: blocking (205-206-207)
zie voorbeelden TLN facebook community (weet het, ieder probleem kan een andere oorzaak hebben maar er is wel een verhoging van meldingen)
warmte kan, ben bekend met de technische kant 🙂
@Cru maar waarom heeft niemand daar vroeger melding van gemaakt, die zaten daar toen ook en er is enkel een naamsverandering gebeurd, dan moet dat al langer spelen hé die problemen, denk eerder dat aan de eleven bron ligt door het nogmaals doorsturen dat er verlies zit op de beelden ofzo.
@Master-Magic schreef:@Cru maar waarom heeft niemand daar vroeger melding van gemaakt, die zaten daar toen ook en er is enkel een naamsverandering gebeurd, dan moet dat al langer spelen hé die problemen, denk eerder dat aan de eleven bron ligt door het nogmaals doorsturen dat er verlies zit op de beelden ofzo.
ja dat zal er een groot deel mee te maken hebben, telenet heeft hier meer ervaring mee
die mux werd minder intens gebruikt voordien
ken het niet helemaal van buiten maar dacht dat 205-206-207 play sports 6,7 en 8 was?
vorig jaar werd het voetbal vooral op PS 1,2 en 3 uitgezonden dacht ik
terug van buiten (dus kan fout zijn) eleven zit nu op MUX14 en 16 de PS 1 & 2 op MUX18
Komt er een repair hier voor = bekabeling, CATV controleren enz
@m-jan20 hebben we het hier over eleven sports zelf of telenet ????
want bij telenet zie ik geen veranderingen van zenderaanbod na een scan op de kabel.
dat zal pas vanaf maandag zijn als Vice enzo verdwijnt.
Uiteindelijk heb ik dit zelf toch iets of wat kunnen fixen. Tijdens het kijken met slecht beeld was ik ook een video aan het streamen op mijn pc en ik merkte dat wanneer ik deze stopzette het beeld op mijn tv plots veel beter werd. Ik heb ook mijn modem heropgestart en toen had ik signaalsterkte van 98-100% op de eleven kanalen. Wanneer ik dan een video startte op mijn pc zag ik een mindere invloed op het beeld al was deze toch nog aanwezig. Ik blijf het wel raar vinden dat dit enkel gebeurt op 5 kanalen, en natuurlijk op degene waar je extra voor betaalt. Eerder had ik ook geprobeerd om de kanalen een ander zendernummer te geven maar dat hielp niet.
Dus mijn oplossing, alle grote dataverbruikers stopzetten (streaming, youtube, downloads enz) en eventueel modem herstarten (stopcontact uit en terug in)
@Master-Magic schreef:
zoals je kan zien op m'n site https://tv-digitaal.site....
Site is niet betrouwbaar zegt mijn browser
De verbinding voor deze site is niet veilig
tv-digitaal.site gebruikt een niet-ondersteund protocol.