24806
netweters
|
152832
antwoorden
|
20743
vragen
|
Kan iemand helpen bij het volgende?
De laatste 2 à 3 weken kunnen we 's avonds geen film noch series laden via Streamz en ook het laden van opgenomen programma's duurt heel lang (of lukt niet).
Internetverbinding is ok en overdag lukt het zonder haperingen of problemen.
En dat 'laden' dus eigenlijk het opvragen van je programma's is dat via de tv of een pc of hoe doe je dat?
Heb je ook al eens gezien via 'mijn Telenet' dat je niet op smallband staat. Dit enkel omdat je zegt dat je overdag de problemen niet hebt ( dal uren ) maar in de avond deze problemen wel hebt ( piek uren ).
Dag Patrick
Dat laden gaat via de digibox.
Groeten
Heb je ook gekeken of je niet op smallband staat ? Want dat kan een probleem geven natuurlijk als je dan in de avond kijkt.
Je kan ook eens proberen de modem te herstarten en daarna de digibox eens te herstarten dat kan ook nog wel eens helpen. Of het algemeen is dat zou ik dan eens moeten zien om in de avond ook Streamz op te starten maar ja ben meestal werken in de avond ( nu deze week verlof ).
Maar kijk eerst zeker twee bovenstaande eens na.
@patrick37 staat de digibox niet buiten het internet abonnement, en bijgevolg ook buiten de FUP en smallband restricties?
Goede vraag het is wel het proberen waard om dit na te kijken. Weet dat de apps dus yelo en Telenet tv en dergelijk er wel onder vallen onder streaming. Nu breng je mij aan het twijfelen 🙂
@patrick37 @Arnie @PieterJan3 opvragingen via de digibox en corder (niet tv box) gaan via de kabel met tijdelijke tv zenders (mux tijdelijke streams op kabel) niet via internet, enkel de aanvraag gaat via internet, dus de klik naar een serie aanvraag gaat via internet, maar dat mag normaal niet alles vertragen.
beste is de digibox eens te herstarten, misschien is de cache vol van het apparaat 😉
Hebben we geprobeerd en waarom zou dit dan enkel 's avonds zo zijn en niet overdag (dan zijn er werkelijk geen problemen).
Groeten
Check het ook eens in de avond via Yelo tv , om je opnames op te vragen , en via de Streamz website. Kijk dan eens of het ook zo traag gaat .