24741
netweters
|
152186
antwoorden
|
20676
vragen
|
Ik zit in Spanje en heb hier een zeer snel internet en zou hier mijn TV met een kaartje willen zien, Kan dat.
Inhoud gewijzigd door Lieselot91 (mod) | Reden: e-mailadres publiek
Dat zal niet lukken. Voor TV met een kaartje moet het DTV signaal op de coax zitten en tot nader order heb ik geen weet dat Telenet provider is in Spanje. Op de computer , dat wel, via Yelo of iets dergelijks als je een geschikt abonnement hebt in België. En het beeld dan vanaf uw computer op de TV afspelen.
@jh995 met een kaartje zal het niet gaan maar wel via de app in de EU:
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/kijk-overal-in-de-eu-tv-met-telenet-tv-iconic/
@igvfer schreef:Dat zal niet lukken.
Zeg nooit nooit 😊...
Via SAT>IP kan je een DVB signaal via ethernet versturen. De SAT>IP standard werd origineel ontwikkeld voor satelliet (DVB-S), maar gaat ook voor DVB-C.
1) In België moet je dus een SAT>IP server hebben met een DVB-C tuner, aangesloten op de coax.
Mijn Fritz!Repeater DVB-C bijvoorbeeld ondersteunt SAT>IP.
2) Aan de ontvangstkant moet je dan ook een TV toestel hebben die de SAT>IP ondersteunt en CI+.
Gekende merken zijn Panasonic, Loewe, ...
De versleutelde DVB-C kanalen worden via IP doorgestuurd naar de ontvanger, waar ze dan door de CI+ module ontsleuteld worden.
Misschien beetje ver gezocht, maar dat werkt zeer goed op een lokaal netwerk, dus mits de juiste portforwards (of VPN naar huis) moet dat ook over internet werken.
Voorwaarde: abbo met voldoende upload snelheid 🤔.
Met de Yelo TV App is het iets gemakkelijker dan via de SAT>IP setup 😊.
Als je thuis (in België) digitale TV heb van Telenet (Digibox of TV-Box)
Kan je een Chromecast met google TV kopen (laatste versie van de chromecast) vb: https://www.coolblue.be/nl/product/896162/google-chromecast-4k-met-google-tv.html
Daar kan je de Telenet TV app of Yelo TV app op installeren en tv kijken via wifi in de EU.
Allemaal mogelijkheden, eentje die eventueel kan werken met CI+ en de conclusie is: Via CI+ nauwelijks mogelijk, wat de initiële vraag was, en voor al de rest moet je een of ander abonnement hebben. Dus al je alleen maar kabelaansluiting hebt en en CI+ kaart kan je niets doen in Spanje.
Correct.
Kort samengevat, het CI kaartje is bedoeld voor het decoderen van het digitale DVB-C signaal wat via de coax uitgezonden wordt.
Alle andere opties om Telenet TV te bekijken betreffen IPTV streams. een compleet andere techniek, warop CI+ niet van toepassing is.