24779
netweters
|
152640
antwoorden
|
20726
vragen
|
Na vervanging van CV7160E modem-only door CV8560E heb ik geen toegang tot de geavanceerde instellingen van de modem. Ik kan de LAN IP range niet wijzigen en de bridging ook niet instellen. Ik heb Telenet ONEup.
Sinds de vervanging van de modem/router kan ik nu wel de vermelde maximum snelheden voor download en upload benaderen. Met de CV7160E kon ik enkel uitzondelijk tussen 300-400 Mbps download halen.
Ik vermoed dat de CV8560E niet correct werd geconfigureerd. Deze staat ook aangeduid als een 24*8 DOC3 EMTA. Kan iemand met een CV8560E even een schermafbeelding delen om te zien of dit ook zo is?
Ik heb reeds 3 maal naar Telenet support gebeld en tot heden nog niet opgelost.
Onder toestelinstellingen heb ik enkel dit
En als ik via de URL https://mijn.telenet.be/mijntelenet/rgw/settings.do?action=showAdvancedSettings naar geavanceerde instellingen wil gaan krijg ik een foutmelding
Is het omdat deze URL niet werkt bij dit type, of is het weerom omdat er een configuratie probleem is.
Graag ontving ik wat feedback van personen met dit type CV8560E router en hoe hun configuratie er in Mijn Telenet uitziet. Zodat ik bij Telenet helpdesk verder kan geraken dan tot heden.
Tips zijn welkom. Alvast bedankt voor uw hulp.
Titel gewijzigd door Lieselot91 (mod) | Vorige titel: geavanceerde instellingen CV8560E Oneup plus
Opgelost! Ga naar oplossing.
Hier heb ik geen afbeelding voor nodig want ik kan je nu al zeggen dat je modem bij de provisionering verkeerd gegaan is.
Vandaag tot 22 uur kan je bellen naar de klantendienst en vraag ze een case op te maken dat de provisienering niet correct gedaan is. Of je belt morgen hé wat jou uitkomt.
Op jou plaatje had moeten staan :
Docsis 3.1 E-router.
Nu reeds voor de 4de maal aan de lijn met Telenet helpdesk.
Die beweren dat dit normaal is, dat ik deze CV8560E niet kan configureren ...
Terwijl de website van Telenet duidelijk vermeld
https://www2.telenet.be/content/www-telenet-be/nl/business/klantenservice/wireless-modem-instellen0
Deze ze modem ondersteunt ook bridging. Zo kan u aan een bepaald toestel een publiek IP-adres toewijzen in een privaat IPv4-netwerk.
Let op: aanpassingen aan de geavanceerde instellingen doet u steeds op eigen risico!
Wil u de instellingen toch aanpassen? Dan kan dit via Mijn Telenet. Kies voor 'Uw Thuisnetwerk' en klik vervolgens op 'Geanvanceerde instellingen'. Bridging vindt u onder het tabblad 'Netwerk'.
@maxviper schreef:Nu reeds voor de 4de maal aan de lijn met Telenet helpdesk.
Die beweren dat dit normaal is, dat ik deze CV8560E niet kan configureren ...
Heb je de modem al eens heropgestart???
Jammer, maar ze hebben ongelijk.
Het is duidelijk dat jouw modem niet correct geprovisioneerd werd.
Wat je kan doen: Op het etiket van de modem staan er 3 MAC adressen:
Neem een foto, of noteer deze 3 Mac adressen nauwkeurig.
Bel dan terug naar de Helpdesk (5de keer, goede keer 😊) - of ga naar een Telenet center - en zeg hen dat je vermoedt dat de modem niet correct geprovsioneerd is.
Als ze jou horen over "Mac adressen" en "provisoneren" gaan ze zien dat je er iets van afweet, en gaat misschien een belletje rinkelen ...
Ze kunnen jouw probleem in enkele minuten oplossen (je zal de modem wel eens moeten heropstarten om de correcte configuratie bestand binnen te halen).
Succes (en laat ons iets weten hoe het opgelost is).
Wat een dienstverlening. Na anderhalf uur proberen uiteindelijk iemand gevonden die wel in staat was het probleem te identificeren. Een dikke pluim voor deze medewerker.
Wordt opnieuw geprovisioneerd en zou binnen een uur correct moeten zijn. Ik kijk er naar uit en hou je op de hoogte.
Uiteindelijk opgelost. Nu het juiste type en toegang tot de instellingen.
Fijn dat het uiteindelijk opgelost is. Wel jammer dat het zoveel voeten in de aarde heeft gehad ...
Blijkbaar zijn goede helpdeskmedewerkers, die iets meer kunnen dan een checklist aflezen, niet dik gezaaid ...