24750
netweters
|
152317
antwoorden
|
20691
vragen
|
hey, ik heb een nieuwe windows op mijn pc installed... nu krijg ik men safespot er niet meer werkend op... op de gsm denk ik dat die oke is... maar voor de pc als ik die wil koppelen geeft die een fout weer. hulp zou welkom zijn maar telenet weet van niks en kent weer alleen de zin... dat probleem ligt niet bij ons. graag redding... 😉
Titel gewijzigd door Jolien5 (mod) | Vorige titel: safespot installatie problemen windows 10
Opgelost! Ga naar oplossing.
Ik ben gisteren omwille van aankoop nieuwe pc ook overgeschakeld op safespot.
Helaas ook hetzelfde probleem en foutmelding bij de installatie van Safespot Guard op mijn pc.
Helaas heb ik ook dicht probleem.Nieuwe computer en nieuwe laptop gekocht.Beide met de zelfde windows versie 10 (2004) bij laptop geen probleem bij computer heb ik het probleem wel
Wat is hier het verschil dat het bij de ene wel werk en bij de andere niet.Bij computer kan ik niet naar een vorige versie windows gaan omdat deze reeds bij aankoop erop stond.Hoe op te lossen?
Gisteren de laatste win10 update terug ongedaan gemaakt. Nu terug 1909 op de laptop. Helaas zonder succes.
Ook via Messenger met iemand van Telenet gechat. Haar antwoord was: sorry meneer, wij kunnen hier niets aan doen het probleem ligt bij Windows. Einde gesprek.
Dan maar een topic gemaakt in de Windows communite. Daar nog geen antwoord gekregen.
Ik heb een update voor jullie.
Het oude probleem met Windows 10 (2004 versie) is effectief reeds maanden geleden opgelost.
Het probleem dat jullie ervaren is een nieuw probleem. Blijkbaar wordt dit enkel ervaren bij klanten met Windows 10 die de security updates KB4580347 of KB4579311 hebben geïnstalleerd. Blijkbaar heeft Microsoft hierin iets gewijzigd, waardoor je nu een foutmelding krijgt bij de installatie van Safespot Guard.
Telenet werkt eraan en zal zo snel mogelijk een geüpdatete versie van Safespot Guard voor Windows beschikbaar maken. Timing is nog niet geweten.
Let wel! Dit is enkel een probleem bij een nieuwe installatie van Safespot Guard op Windows 10 waarop recente security updates werden geïnstalleerd. Er is geen probleem voor klanten die Safespot Guard reeds actief hebben op Windows 10 en deze security updates uitvoeren.
@Suzy bedankt voor de info. Nu weten we hoe en wat.
houden jullie ons via deze weg op de hoogte van de nieuwe update?
alvast merci
Op het net eens rond gezien.Blijkbaar hebben verschillende virusscanner problemen met installeren als er een versie Windows 10 die de security updates KB4580347 of KB4579311 hebben.Dus het probleem doen zich niet alleen bij telenet voor.
na een format c heb ik safespot ook niet meer kunnen installeren dan bitdefender gezet en die geeft helemaal geen problemen fout ligt dus wel degelijk bij telenet
Al enig idee van releasedatum van de nieuwe versie ?
Hallo,
Ik heb exact hetzelfde probleem. Ben overgeschakeld van de Security Pack naar Safespot... maar toen ik Safespot probeerde te installeren op een Windows pc, lukte dit dus niet. Hopelijk komt er snel een oplossing. Want zonder een virusscanner zitten in deze tijd is heel erg vervelend.
hopelijk spoedig opgelost, blijft maar duren