24767
netweters
|
152540
antwoorden
|
20718
vragen
|
Hallo,
Ik heb heel vaak last van verlies van verbinding en een trage gameplay op mijn PS4 console.Alsook is mijn verbinding redelijk slecht. Download 44mbps en upload 2,1mbps terwijl dit op mijn laptop 185 download en 19 upload is. Kan dit verholpen worden door poorten te openen ,zoja hoe doe ik dit in ‘Mijn Telenet’ ?
@Formalmoth ben je via WiFi verbonden of bedraad ???
Via kabel
@Formalmoth heb je je PS4 ook al de nieuwe update erop gezet . Zelf als ik een test doe op de PS4 haal ik met gemak 300 MBPS zonder poorten open te zetten. Voor een te trage download snelheid heb je ook geen poort open zetting nodig meestal doe je dat voor bepaalde spellen. Kan je anders gewoon eens de kabel van je laptop gebruiken tussen modem en PS4 zie dan eens welke snelheid je haalt. Kan ook een kabel probleem zijn.
Ik heb dezelfde kabel gebruikt voor zowel laptop als PS4. Stekker vd router al 30 sec uitgetrokken en opnieuw opgestart. Maakt geen verschil.
@Formalmoth Ook al eens de ps4 herstart ook daarna ???
Ja heb ik ook al gedaan. Blijft hetzelfde. Als de servers van PS het probleem zijn dan zou dit toch voor iedereen zo moeten zijn? Ik geraak niet boven 45 down en 2 mbps up.
@Formalmoth wil zo meteen die test nog wel eens doen voor je. De test die ik bedoel dat ik heb gedaan is al ff terug he heb nu niet getest aangezien ik net uit het werk was. Dus wil dat wel even doen voor je.
Dank u!
@Formalmoth heb net eens gezien en het lijkt een probleem bij PS zelf te zijn. Ik heb een rechtstreekse verbinding aan de modem en haal ook maar 40 MBPS. Dus waarschijnlijk een probleem aan de servers op dit moment.
Zal niet snel opgelost worden dan. Had dit 2 weken geleden ook al. Ik weet dat de servers van EA ook al niet super zijn. Als die van PS er ook nog es bij komen wordt het helemaal niets .😬
@Formalmoth nee toen was het bij mij wel normaal toen had ik die 300 MBPS. Ook heel toevallig dat ik het wist en heb onthouden want heb toen een update gedaan van de PS4. Had die nog eens aangezet en hopla direct een update dus vandaar. Maar of het komt door die update of ergens anders heb ik ook het raden naar ben daar geen expert in.
Ok toch bedankt om te checken!