25.507
netweters
|
157.517
antwoorden
|
21.273
vragen
|
een newe laptop
hoe los je dit op
de huidige versie het besturingssysteem word niet ondersteund instaleer de niewste productversie
Titel gewijzigd door Suzy (admin) | Vorige titel: de huidige versie het besturingssysteem
windows 11
25h2
Safespot ondersteunt 25H2 (nog) niet volgens mij. Dan heb je 2 mogelijkheden: terug naar 24H2 of wachten tot Safespot 25H2 ondersteunt. (Derde mogelijkheid: Safespot uitschakelen.)
Is hier al nieuws over? Het is niet de eerste keer dat een gebruiker meldt dat Safespot niet werkt op W11 25H2.
@sb even rondgekeken, maar ik zie op De Netweters niet meteen andere meldingen van klanten die hebben aangegeven dat Safespot niet werkt op W11 25H2. Er is uiteraard wel dit topic over Safespot op W11 24H2 en daar is in februari 2025 een nieuwe installer voor gepubliceerd op de download pagina van Safespot.
We zullen wel eens uitreiken naar de collega's van Safespot om te horen hoe het zit voor W11 25H2. Komen erop terug!
hep safespot verwijderd en ik wacht nu op tefoontje van Telenet
dus ik werk momenteel met windows defender
Safespot en Windows Defender zijn 2 verschillende dingen. Ik kan mis zijn, maar volgens mij werkt Defender gewoon naast Safespot en is het niet het een of het ander. Zelf gebruik ik een Pi-Hole om advertenties en malware op websites te blokkeren.