24769
netweters
|
152550
antwoorden
|
20720
vragen
|
Volgens gsmarena ondersteunt de GSM / HSPA / LTE / 5G
Wil dat zeggen dat deze tablet zelfstandig kan bellen/sms'en? Hiermee bedoel ik zonder gebruik te maken van mijn huidige gsm.
Titel gewijzigd door Aurelie_ (mod) | Vorige titel: Bellen via nieuwe Samsung Galaxy Tab S9
Yep, mits je er een (data)simkaart insteekt.
Idd, met datasim enkel via Whatsapp, Skype, Messenger, ... (en dan "vergeet" ik er nog tientallen ;-))
Als je op de "ouderwetse" manier een nummer wil bellen heb je een gewone sim nodig.
Dank je voor jullie antwoord. Ik bedoel wel degelijk bellen op 'ouderwetse manier' dus níét via voip, messenger, whatsapp enz.
Mijn vraag komt erop neer of ik deze tablet kan gebruiken net zoals een gewone smartphone. Kan ik mijn huidige smartphone (Samsung Galaxy S20+) vervangen door deze tablet zonder aan functionaliteit in te boeten?
Ik vermoed dat je bedoeld dat je ook kan bellen via andere apparaten of sms sturen via andere apparaten. Dit is een functie die je moet instellen via je gsm toestel zelf. Je tablet kan misschien wel een simkaart ondersteunen maar dat is voor 5G of 4G , wat er op neerkomt dat je dus mobiele data kan gebruiken via je tablet. Dat dient er dan voor als je onderweg bent en er is geen wifi beschikbaar.
Wat jij volgens mij bedoeld is dat je gesprekken kan voeren via je tablet als je toestel niet in de buurt is en dan zal je tablet dienst doen voor dat wel te kunnen doen. Samsung heeft deze ondersteuning net als Apple. Gesprek komt binnen op de Iphone , bij jou de Samsung , en je kan dan opnement met je tablet , bij Apple gaat het via Imac of tablet of macbook.
Hier heb je een artikel wat je eens kan bekijken en daar staan ook de benodigde stappen om dit in te stellen.
Dank je voor je antwoord maar het is net die 'via andere apparaten' die ik niet wil.
Zijn er dan geen tablets waarmee je gewoon kan bellen of sms'en met een 'ouderwetse' simkaart erin? Een uit de kluiten gewassen 'phablet'?
Vroeger was er wel zoiets de PDA of de HTC Advantage en er was zelfs een tablet van Samsung dacht ik die dit ondersteunde. Vandaag de dag is dit er niet meer of wel was het geen succes of wel te duur voor de ontwikkeling maar bestaan nee niet meer.
Je kan doen wat ik heb voorgesteld dus het bellen via je apparaten maar zo een tablet kopen niet want die bestaat simpel weg niet meer.
Of wel koop je de nieuwe Samsung fold die je kan inklappen maar dan diegene die je tot tablet kan openen maar of je daar € 2000 voor over hebt weet ik niet. Maar dan heb je wel dat geen ongeveer wat jij wil. Maar als klant zijnde krijg je nog korting :
@DC69 Of je volledig kan switchen naar een Samsung Tab zonder iets van functionaliteit te verliezen weet ik niet. VoWifi bijvoorbeeld werkt bij mij niet, VoLTE wel, maar je kan wel degelijk gewoon bellen en sms'en via de Telefoon app op een Samsung Tablet waar een SIM in past. Dit alles heeft niets met een eventuele gekoppelde telefoon te maken, maar dat kan natuurlijk ook. Apps die op de tablet werken zullen zich in mijn ervaring ook gedragen alsof ze op een mobiele telefoon werden geïnstalleerd.
hier een link van Samsung support AU die dit ook bevestigd: Calling & Texting from the LTE Galaxy Tablet | Samsung Australia
@patrick37 misschien bedoel je enkel iPads? Daarop heeft Apple deze functionaliteit namelijk niet beschikbaar gemaakt. Op alle Samsung Tablets met sim slot van de laatste 5 jaar zeker, werkt dit gewoon.
Zo ver ik weet zou het op de tablets niet mogelijk zijn maar goed dan weet ik ook weer iets. Het is niet specifiek Apple wat ik bedoel hoor want dat weet ik dat het zeker niet kan.
@DC69
Mijn vrouw heeft een Samsung Tab A8 LTE
Je kan perfect bellen en gebeld worden als je er een gewone simkaart insteekt, dus geen data kaartje.
Alle andere apps werken zoals op een GSM
Bedankt voor je bijdrage. Technisch gezien zou het dus mogelijk zijn. Enkel de disclaimer 'Please Note: This guide is designed for Australian variant Galaxy devices, if you have an international device and require further support click here to get in touch with your Samsung subsidiary.' overtuigt mij niet dat het ondersteund wordt door Telenet.
Mercikes @Bolletje @patrick37 @BEL en anderen voor jullie bijdrage maar gezien er geen eenduidig antwoord is zal ik eens naar een Telenet Center gaan om dit live te testen. Ik zal laten weten wat het resultaat was.