24751
netweters
|
152344
antwoorden
|
20691
vragen
|
Ben ik de enige?
Terugkijk TV is voor de nachtprogrammatie (+- 0u30 tot 6u00) van herhalingszenders BBC Entertainment en First al sinds midden januari niet meer mogelijk. En laat dat nu net het slot zijn waar wij meest naar terugkijken.
Ik heb de veel geziene maar niets ter zake doende antwoorden van de klantenservice gelezen:
- Herstart je modem eens.
- Reset je TV-box eens naar de fabrieksinstellingen.
- Het heeft te maken met uitzendrechten.
- Eerste uitzending van een programma in dat slot heeft geen terugkijk TV. Herhaling overdag wel.
- ...en jawel: Herhaling van een programma in dat slot heeft geen terugkijk TV. Eerste uitzending overdag wel.
Tot er iemand op 25 januari verder ging kijken en zag dat er wellicht een probleem is bij Telenet waardoor die nachtelijke uitzendingen niet voorzien zijn om te worden bewaard voor terugkijk.
Check zelf eens de programmagids.
4 maart: er is niets veranderd. Zucht.
Opgelost! Ga naar oplossing.
@WG94 schreef:Dus volgens jou liegt Telenet wanneer ze jou zeggen dat ze van BBC de toestemming moeten krijgen om programma’s beschikbaar te maken voor Terugkijk TV?
Telenet liegt niet, maar vertelt volgens mij de halve waarheid.
Telenet heeft een overeenkomst met BBC, en BBC past deze overeenkomst gewoon toe.
Dit is geen eenrichtingsverkeer hé.
Net zoals Telenet een overeenkomst heeft met BBC,hebben de klanten een overeenkomst met Telenet. Als je niet krijgt wat je wenst kan je altijd proberen om te onderhandelen met Telenet. Je liegt niet, maar vertelt volgens mij de halve waarheid.
Wat we duidelijk zien is dat de aanbieder kiest het is niet zelfde als bij de concurrentie
Daar moet je als klant zelf de keuze maken iedereen doet zijn eigen zin
@luc55 schreef:Wat we duidelijk zien is dat de aanbieder kiest het is niet zelfde als bij de concurrentie
Echt de laatste keer dat ik hierover reageer op jou. Ik snap echt niet dat je vast blijft houden aan die conclusie.
Verschillende mensen, waaronder Telenet medewerkers, vertellen je dat het de zender is die de dagelijkse keuze maakt (aangezien zij betalen aan de eigenaars van de programma’s). Dat de concurrent extra rechten gekregen heeft wil echt niet zeggen dat het Telenet is die de keuze maakt. Je laat het klinken alsof iemand bij Telenet elke dag zegt: “hehe domme klant deze programma’s mag je niet kijken, lekker pech”
Pure speculatie: Misschien betaalt Proximus inderdaad meer en krijgen ze daarom van BBC wel de toestemming voor de nacht; maar een distributieovereenkomst wordt niet van vandaag op morgen opnieuw overlegd.
En laat dat nu het hoofd probleem zijn met uw mening. Je doet alsof je mening waarheid is, terwijl veel mensen je gezegd hebben dat er fouten in je redenering zitten. Maar dan haal je een vergezocht of irrelevant argument erbij, om toch maar vast te kunnen blijven houden aan jouw waarheid.
@luc55 schreef:Daar moet je als klant zelf de keuze maken iedereen doet zijn eigen zin
Dat zeg je wel erg vaak (je volste recht uiteraard)
Prox betaalt voor 24 uur terug kijk tv en telenet betaalt voor 20 uur terug kijk tv per dag ongeacht wat ze uitzenden op dat vast tijd stip
daar zullen we het bij houden