24755
netweters
|
152387
antwoorden
|
20698
vragen
|
Kan je de Yugo app rechtstreeks installeren op de LG smart tv die je nu in promo kan kopen wanneer je overschakkeld naar een Yugo abonnement? Nu krijg ik het enkel klaar via casten smartphone.
Titel gewijzigd door: Daan (mod) | Originele titel: Yugo app rechtstreeks installeren op LG smart tv
Beste, al meer zicht wanneer de app op lg tv kan geïnstalleerd worden? Streamen lukt mij niet met de yugo app naar de lg tv. Streamen van de vtm go app gaat wel, alleen de ondertiteling komt dan niet synchroon. Zeer vervelend allemaal. Deze tv ook gekocht bij de yugo deal.
@Bert84 schreef:Streamen van de vtm go app gaat wel, alleen de ondertiteling komt dan niet synchroon. Zeer vervelend allemaal. Deze tv ook gekocht bij de yugo deal.
Telenet kan vrees ik helaas niets doen aan een probleem tussen de VTM Go app en een LG TV.
Hier gaf ik gewoon aan dat ik die app wel kan streamen en de yugo app niet! 🙂
Blijft deze timing behouden voor de flow tv app?
Hallo, hier hetzelfde probleem. Yugo genomen voor de iPad want hadden er ene nodig. Ik ging een kortingscode krijgen maar nooit gekregen. Uiteindelijk via klantendienst uitleg gekregen maar toen waren de iPads al niet meer beschikbaar. Uiteindelijk dan toch maar de smart TV genomen. Heeft meer dan 2 maand geduurd voor die geleverd werd, om nu tot de vaststelling te komen dat de app er niet op werkt en je dus geen TV kan kijken op je gloednieuwe 'SMART' TV. Enorm frustrerend en inderdaad een heel domme promo van Telenet.
In één van de vorige posts lees ik dat de app LG-compatible zou gemaakt worden in Q2. Is hier meer informatie over? Wanneer mag die verwacht worden?
Die “vaststelling” had je voor de aankoop van je TV kunnen doen he.😉
De ondersteunde platformen staan/stonden duidelijk vermeld op de Telenet website.
Je kan een Apple TV aanschaffen als je niet kan wachten op de LG app.
als lg het gaat ondersteunen zal het alleen op laatste modellen zijn niet een model van 3 jaar geleden het gaat vlug en tv bouwer wil alleen maar nieuwe tv modellen verkopen
Ik heb mijn
smart-tv 4 of 5 jaar geleden aangekocht. Netflix, plex, Disney+, YouTube werkt erop. Enkel spijtig dat Telenet Flow (Yugo) er niet rechtstreeks op werkt.
Als een bedrijf als Telenet een app kan maken voor Apple, Android, Samsung.. dan moet dat ook lukken voor het LG platform. Zo moeilijk is dat niet en al helemaal niet als je weet dat de streamz app bestaat voor LG. De blokken bestaan om iets dergelijks in vrij korte tijd te programmeren.
zou je weten wanneer de Tizen app beschikbaar is voor LG? Ik heb na twee maanden wachten en een tv die kwijt was, hem eindelijk ontvangen en nu kan ik niet eens kijken 😢
Ik meen gelezen te hebben Q2, dus ze hebben nog een goeie maand.
Blijf Q2 haalbaar voor de LG WebOS?
Ik kan de tizen app niet vinden op de lg tv. Is er vertraging?
Zolang er geen aankondiging komt, is de app er niet.
Er is bij mijn weten nooit een formele belofte gedaan voor Q2 of een andere termijn.
Ik ben zelfs niet zeker of hij überhaupt wel op de planning staat.