24751
netweters
|
152340
antwoorden
|
20691
vragen
|
Als ik inlog op yelo play krijg ik de foutmelding: " Geen toegang tot yelo play. voor yelo play heb je digitale tv en internet van telenet nodig. meer op telenet.be"
Ik heb wel degelijk internet en digitale tv op dit profiel en vind nergens dergelijk probleem op telenet.be
Alvorens ik morgen naar de klantendienst bel kan ik hier eens eerst polsen of iemand hier een oplossing voor heeft.
dank bij voorbaat
Met de nieuwe TV-box , VOORLOPIG, geen yelo play....er wordt aan gewerkt.
Je hebt daarvoor een mailtje en/of sms van TN gehad een tiental dagen geleden. Iedereen die meedoet aan de test, heeft geen toegang meer tot Yelo. Er komt een nieuwe app, maar er is nog geen communicatie geweest wanneer die nieuwe app er komt.
Bij mij hetzelfde verhaal en er zijn er waarschijnlijk nog wel meer. Heeft iemand al een reactie gehad van Telenet? er staat "meer op Telenet." Ik heb er niets gevonden. Wie weet meer? Groetjes,verdomi.
Zoek dit forum even af op Yelo en Tv-box...zul je heel wat vinden.
Als tester van de nieuwe TV-Box waren we op de hoogte dat de TV-Box nog onvolmaaktheden kon hebben, maar niet dat alle gezinsleden zouden geimpacteerd worden door het wegvallen van Yelo play.
De nieuwe TV-app staat nog in zijn kinderschoenen (o.a. performantieproblemen, nog géén windows versie beschikbaar).
In tussentijd staan we wel in de kou. Graag een oplossing/reactie want de rest van mijn familie is geimpacteerd. Indien we lang moeten wachten verkies ik om te stoppen met de nieuwe TV-box en deze terug te laten vervangen door het oude model (puur om reden van geblokkeerde Yelo Play).
@Ivoraes, de eerste testers zijn die al aan het testen vermoed ik, dus heel lang zal dat ni meer duren, maar u had dat moeten weten, bij de mail die u ontving was het vermeld en er was een link (meer weten over de tv box) daar is het ook duidelijk vermeld.
Jos
Ter info: Ik ben zelf bij de eerste testers van de TV-app (enkel android en IOS)
Je geeft aan dat het al vermeld was in de mail die ik van Telenet ontving. Ziehier de tekst van de mail:
Good to know
Zoals jezelf kan zien was er de garantie dat Yelo Play zou blijven werken. Dit is niet meer het geval.
Ivo
@Ivoraes ik heb een heel andere mail gekregen, en daar staat in de yelo play app is niet compatibel met de nieuwe tv box er komt een gloednieuwe app enz, en er staat zeker niet bij vermeld dat ge die yelo app kunt blijven gebruiken, eerlijk gezegd vind ik dat telenet hier in de fout gaat en op zen minst jullie een aangepaste tekst had mogen sturen met exusses op zijn minst.
Beste,
Nergens kom ik terug vinden dat de app van playsport ook niet meer werk terwijl ik het sportpakket heb, is dit normaal?
Mvg
@Poutrelle, de Play Sports app blijft zeker werken! Maar blijkbaar is er momenteel een probleem IT-wise, Telenet tracht dit nu op te lossen. Hopelijk is de Play Sports app snel terug in orde voor alle TV-box klanten.
Wel deze werkt niet meer bij mij sinds de start van het testen van de nieuwe box
Er komt steeds op
Fout :
U moet klant zijn van playsport
Wat ik reeds lang ben !
Mvg
Poutrelle
Als tester van de nieuwe decoder kan ik helaas ook geen enkele live uitzending zoals sport en andere meer bekijken op mijn andere toestellen.
Gisteren 1 uurtje gebeld met klantendienst of ze mij een tijdelijke log in konden geven om met de oude yelo app verder te kunnen maar dit kon niet(waarom weet ik niet,lijkt me eenvoudig ).Ik moet wachten voor de uitrol van de nieuwe yelo...
En toen werd het stil.............
Tsssss
Poutrelle
@Poutrelle@ schreef:En toen werd het stil.............
Tsssss
Poutrelle
We zijn amper 3 dagen verder...