25.413
netweters
|
156.751
antwoorden
|
21.190
vragen
|
Iemand al een bericht gehad dat zijn/haar iphone is verzonden? Hier nog niets.. had om 14:05 besteld bij pre-order.
Titel gewijzigd door Christof (mod) | Vorige titel: Iphone 17 /pro / pro max levering
Ik wil je niet ontmoedigen, maar het is telkens hetzelfde liedje: je bestelt een toestel bij Telenet en die bestellingen worden regelmatig laat geleverd. Dat is een verhaal dat hier telkens opnieuw terugkeert. Ik vermoed dat dat de prijs is die je betaalt als je korting krijgt. Ze beloven ook niets, want op de site staat:
Pre-order nu en hoor bij de eersten die de nieuwe iPhone ontvangen! Leveringen starten vanaf 19/09/2025, afhankelijk van de leveringen door Apple.
We zijn nu 18/09/2025, een beetje geduld uitoefenen dus.
Als bij telenet is zal het langer duren komt ook via post nl er zit ook heel grote korting weer op
Bij Vandenborre is vanavond de nr krijgen en morgen om 10.00 uur geleverd de zelfde stappen bij de media markt
De status van je bestelling en de verwachte levertijd is terug te vinden onder je toestelkortingen in My Telenet.
Is je iPhone ondertussen geleverd? Welk model heb je besteld?
@Illustratoor schreef:Is je iPhone ondertussen geleverd? Welk model heb je besteld?
Op de website staat:
Leveringen starten vanaf 19/09/2025, afhankelijk van de leveringen door Apple.
We zijn 19/09/2025. Het zou straf zijn mocht die iPhone NU al geleverd zou zijn. Ten vroegste 20 september of eerder 21 september (en waarschijnlijk later).