24751
netweters
|
152333
antwoorden
|
20691
vragen
|
Beste,
Sinds wij de nieuwe tv box testen hebben wij superveel internetverbruik. Op 6 dagen tijd was onze 150 gb opgebruikt.
Heeft dit met de nieuwe tv box te maken,want wij hebben niets anders gedaan dan vroeger en toen hadden wij altijd nog veel gb over.
Opgelost! Ga naar oplossing.
Is dit probleem opgelost? Sinds vannacht (daluren) tot nu , op bijna 11 uur slechts 1.76gb verbruikt. Lijkt er beter op !
Ik raad aan aan diegenen die ook met een hoog data verbruik zaten dit eens na te kijken.
Prachtig, bij mij is de rust op de lijn ook hersteld. Vanmorgen zag ik op de modem al grote rust op de ethernetkabel naar de Tv-boxen, nu bevestiging. Ze heb de doldraaiende routine te pakken.
Bij mij ook is de teller nu stil gevallen. Goed nieuws dus.
Maar ik word er wel pisnijdig van dat ik nog altijd geen reactie gekregen heb op het ticket dat ik 2 dagen geleden open gedaan heb, en waarvoor ze mij zouden terug bellen.
Klanten service is toch nog iets waar ze bij Telenet veel over moeten leren !
@marc1201 @Theo2 @ESo, er is afgelopen nacht inderdaad een workaround geïmplementeerd. Hierdoor zou het overmatige datagebruik door de TV-box van de baan moeten zijn. In praktijk kan er voorlopig nog hier en daar wat TV-box data op de Telemeter komen, maar dit is absoluut minimaal of zou het toch moeten zijn. Uiteraard wordt er nog volop gewerkt om die data volledig uit de Telemeter te houden.
Dus bedankt voor al jullie feedback. Nu kunnen jullie terug met wat meer rust de TV-box(en) thuis gebruiken en op laten staan.
Maar 265 gb ? Ik heb 1.5 jaar thuisgezeten na ongeval en dagelijks netflix via wii gekeken. Nooit problemen met telemeter gehad (200 gb max). Sinds de nieuwe box krijg ik herinneringen voor mijn verbruik. Zit nu aan een verbruik van 15 gb per dag en kijk nog maar een paar afleveringen naar netflix per dag.
@filleken schreef:Maar 265 gb ? Ik heb 1.5 jaar thuisgezeten na ongeval en dagelijks netflix via wii gekeken. Nooit problemen met telemeter gehad (200 gb max). Sinds de nieuwe box krijg ik herinneringen voor mijn verbruik. Zit nu aan een verbruik van 15 gb per dag en kijk nog maar een paar afleveringen naar netflix per dag.
Hoe staan je instellingen in Netflix? Staan ze het hoogste dan kan het verbruik 3 tot 7 GB per uur zijn.
Zie onder Dataverbruik van Netflix beheersen op https://help.netflix.com/nl/node/87
Inderdaad. Dat wachten wordt je gewoon .