24751
netweters
|
152341
antwoorden
|
20691
vragen
|
Hallo,
Momenteel heb ik een installatie bestaande uit TV philips oled 908/55 inch
Denon receiver type AVC 6700H
Digicorder: Deze is via de receiver "CBL/SAT" HDMI ingang aan de TV gekoppeld via HDMI uitgang "Monitor ARC"
Ik zou nu graag overstappen naar een TV box ip.
Kan de aansluiting blijven verlopen via de receiver zoals nu bij de digicorder het geval is
TVbox ip via HDMI kabel naar HDMI ingang van de receiver "CBL/SAT" en dan HDMI kabel van uitgang "Monitor ARC" receiver naar TV ?
Als ik het correct versta dan wil je de digicorder gewoon vervangen door een TV-box-IP. Dit zou normaal zonder problemen moeten werken.
Of de box zal merken dat je een 4K TV hebt weet ik niet. Dit is wel belangrijk als je 4K inhoud van een APP wil dorgeven naar de TV.
Maar je kan ook de TV-box-IP direct op de TV verbinden. De TV zal dan ook het geluid vie ARC naar de versterker sturen.
Voor de tv box ip is geen probleem die krijg je zonder probleem omdat je een digicorder hebt
Kijk ook eens in je e-mail box daar sturen ze regelmatig een link om hem gratis thuis te krijgen
moet je niet verplaatsen naar de winkel
@Janneke_Dust schreef:Of de box zal merken dat je een 4K TV hebt weet ik niet. Dit is wel belangrijk als je 4K inhoud van een APP wil dorgeven naar de TV.
De TV-Box zal niet merken of je een HD, 4K of 8K TV toestel hebt. De TV staat hier als "monitor" op één van de HDMI utgangen van de AV versterker.
De TV-Box zal natuurlijk wel merken dat deze verbonden is met een 4K HDMI ingang van de DENON, en dus perfect 4K content sturen
@Janneke_Dust schreef:Maar je kan ook de TV-box-IP direct op de TV verbinden. De TV zal dan ook het geluid vie ARC naar de versterker sturen.
Dat wil de topic strarter natuurlijk niet.
Als je een "AV receiver" van meer dan 2.500€ koopt, wil je natuurlijk dat ALLE videobronnen hierop worden aangesloten 🤔
bron: https://www.bol.com/be/nl/p/denon-avc-x6700h-receiver/9300000011492495/
@luc55 Er staat nochtans op https://www.netweters.be/t5/Aankondigingen/De-nieuwe-Telenet-TV-box-IP-vanaf-30-01/m-p/186678
dat het niet kan, een bevestiging van @Moderator is er nog niet geweest of dit ondertussen is aangepast.
zolang er geen bevestiging is kan je een digibox of digicorder niet omruilen naar een IP tv box, wel kan je een gewone Tv box krijgen.
Ik zou de digicorder gewoon vervangen door een TV box ip
De digicorder zou niet meer gebruikt worden en teruggegeven aan Telenet.
Het is niet de bedoeling een digicorder en een TV box IP samen te gebruiken
@Dari schreef:Het is niet de bedoeling een digicorder en een TV box IP samen te gebruiken
Dat begrijpen wij, maar niet iedereen heeft het "recht" op een TV-Box IP, zie vorige post.
Bij het omruilen van de digicorder zal je in principe een TV-Box v2 krijgen (met coax). Maar zeg nooit "nooit": naargelang de voorraad van de TV-Box IP toeneemt, wordt er soepeler omgesprongen met deze regels (die intussen ook al 1 jaar oud zijn) 😊
Dat verandert echter niets aan de originele vraag van de openingspost: je kan zowel de TV Box v2 als de TV-Box IP aansluiten op de 4K-HDMI ingang van jouw AV receiver.
PS - Voor een TV-Box moet je wel internet van Telenet hebben.
Dat is geen probleem de tv box ip krijg je in de winkel
Hey!
Ondertussen zijn de spelregels wat veranderd. Als een klant met een Digibox/Digicorder binnenbelt bij de klantendienst of via Social Media om zijn/haar Digibox/Digicorder om te ruilen, zal er nu standaard een TV-box IP geboekt worden. Als de klant hiervoor langs een winkelpunt passeert, juist hetzelfde, tenzij de Telenet TV-box IP niet op voorraad is. Dan krijgt de klant een Telenet TV-box mee. Hopelijk schept dit wat meer duidelijkheid.
@FilipD schreef:Als een klant met een Digibox/Digicorder binnenbelt bij de klantendienst of via Social Media om zijn/haar Digibox/Digicorder om te ruilen, zal er nu standaard een TV-box IP geboekt worden.
Goed om te weten dat maakt het een beetje officiëler (hoewel we in de praktijk al ondervonden hadden dat de "oude" regels wat flexibeler werden naargelang de voorraad van de TV Box IP het toeliet).
Dat past inderdaad in het kader van uitfasering van DVB-C en overgang naar IPTV.
kunt de tv box beter niet rechtstreeks op de versterker installeren geeft fouten in verband met de handshake en dan valt het beeld soms een seconde weg , heb zelf een denon 3800H , en heb mijn tv box moeten aansluiten op de tv rechtstreeks en dan via ARC HDMI kabel zo naar de Denon voor geluid , dan springt alles samen op en kiest de tv ook de dolby automatisch
Het is ook mijn ondervinding, maar met een goedkopere AV versterker. De communicatie van de TV met de TV-box of digicorder is beter als deze direct op de TV is aangesloten ipv via een AV-versterker.