42412
netweters
|
18798
gesprekken
|
20294
vragen
|
Dat juist maar eurosport heeft ook een app apart
Ik ken mensen die blij zijn met extra aanbod van hun eigen taal
Zo zien we het die Hbo is totaal anders dat hier nu is dat er toegang gaat zijn ik denk het niet gaat te goedkoop worden 2 zaken in 1 app
aan luc55
ben je wel zeker dat je sport nog altijd apart zal kunnen nemen?
in de nieuwe tarieven staat dat de sport-optie enkel aanvullend is bij een ander hbo-abonnement.
de eurosport-app was er volgens mij,omdat we in belgie enkel dit konden krijgen tot nu toe.
@waterrat1978 Idd wordt enkel via extra aanbod gedaan naast een hbo abbo,
en je zal daags na de start van 11 juni de app op de tv box vinden.
@Master-Magic schreef:En vandaag komt het nieuws dat er in belgie en nederland een maand vroeger HBO max komt voor wie is ingeschreven en een speciaal abbo neemt, dus vanaf 11 juni kan je al inschrijven en kijken naar een beperkt aanbod en vanaf 1 juli is het volledige aanbod beschikbaar.
de prijs begint vanaf 5,99 euro met reclame en op 2 toestellen beschikbaar met HD aanbod betaal je 9,99 euro per maand,
wil je het 4K aanbod en Dolby Atmos en op 4 toestellen kijken dan kost dit 13,99 (2 toestellen max voor sport), voor de sport kanalen betaal je extra 5 euro bovenop je abbo van HBO,
@Master-Magic in Nederland is het duurste pakket €17.99 maar krijgen de abbonees van het eerste uur nog steeds 50% levenslange korting ook met deze recente prijsverhoging.
Te hopen dat ze die korting hier ook doen 🤞 maar ik vrees ervoor 🙄 Telenet zal wel keihard gelobbyd hebben dat ze het hier niet doen...
ik ging het liever simpel hebben,en pakweg 10 euro per maand betalen voor enkel het sportpakket,zonder reclame.
Alle Belgische tv klanten krijgen vanaf de eerdere toegangsperdiode op 11 juni 2024 zonder extra kosten toegang tot HBO Max via het abonnement 'Basic met reclame'. Telenet klanten kunnen snel na de lancering toegang tot de HBO Max app krijgen via de Telenet TV box
HBO Max geeft klanten vanaf 11 juni 2024 kosteloos eerder toegang* voor het plan dat zij kiezen (exclusief de Sport add-on) voor de eerste 14 dagen van hun abonnement, voordat de volledige lancering plaatsvindt op 1 juli 2024. Tijdens deze korte periode zullen bepaalde titels enkel beschikbaar zijn in het Engels en het Frans.
Dus iedereen heeft een test periode na de periode moet je opzeggen anders betaal je elke maand het bedrag voor Hbo
Alles is in orde moet je niets doen gewoon betalen
Het viel me wel op dat niet de zelfde zal zijn dan Hbo Nederland
Op 1 juli a.s. komt HBO Max naar België, samen met Discovery+.
Betekent dit dat de overige Discovery zenders uit het aanbod van Play More gaan verdwijnen? Of heeft Telenet een fors bedrag betaald om deze Discovery zenders in hun aanbod te houden?
En HBO Max is een euro duurder in België dan in Nederland 😞
@K-330 schreef:Op 1 juli a.s. komt HBO Max naar België, samen met Discovery+.
Betekent dit dat de overige Discovery zenders uit het aanbod van Play More gaan verdwijnen? Of heeft Telenet een fors bedrag betaald om deze Discovery zenders in hun aanbod te houden?
En HBO Max is een euro duurder in België dan in Nederland 😞
De prijs in Nederland wordt ook verhoogd bij de samenvoeging van Discovery+ en HBO Max op 11 juni, waardoor de Belgische en Nederlandse prijzen dezelfde zullen zijn.
Het lanceren van HBO Max verandert (voorlopig) niets aan de samenstelling van de aangeboden tv-zenders in zowel het basisaanbod als Play More. Dit staat volledig los van elkaar. Zo is bijvoorbeeld Disney Channel ook nog altijd actief, ondanks het feit dat Disney+ al meer dan 3,5 jaar beschikbaar is in België.
Het aanbod van HBO-series verdwijnt wel grotendeels op 30 juni uit Streamz. Enkel recente series (waarvan de afleveringen minder dan een jaar geleden werden uitgezonden), blijven nog 6 tot 12 maanden na uitzending beschikbaar via Streamz.
De Discovery zenders blijven er komt gewoon een HBO app dat is alles
HBO is op zijn eigen heeft niets met de zenders te maken dit blijft gescheiden
@K-330 schreef:Betekent dit dat de overige Discovery zenders uit het aanbod van Play More gaan verdwijnen? Of heeft Telenet een fors bedrag betaald om deze Discovery zenders in hun aanbod te houden?
De overige zenders in Play More zijn enkel nog maar Discovery Science & Cartoonito, alle andere zenders van Warner Bros. Discovery zenders zitten vandaag in het basisaanbod (ID zit om een of andere reden nogsteeds zowel in Play More als het basisaanbod).
Ze hebben nog maar net HGTV gelanceerd (voorlopig exclusief bij Telenet). Discovery Science stopte dit jaar in verschillende landen maar bleef toch beschikbaar in de Benelux. Dus Ik zie de zenders niet van vandaag op morgen stoppen.
Net zoals Disney Channel & Star nog niet verdwenen zijn sinds de start van Disney+. De bedrijven willen een zo groot mogelijk bereik, de stekker uit de lineaire zenders trekken (waar ze een vast bedrag voor krijgen, en voor de meeste ook reclameinkomsten) terwijl de streamingdiensten niet of nauwelijks winstgevend zijn is vandaag geen goeie strategische beslissing.