Beantwoorden
Suzy
Community Manager
Berichten: 7888
Dat verdient een Gouden Uil! Slimme zet! Tag away, my dear! TAGGING MASTER!

Stop activatie tweedehands Digicorder/Digibox/CI+ vanaf 1 september 2025

Vanaf 1 september 2025 activeert Telenet geen tweedehands Digicorders, Digiboxen of TV met een kaartje meer. We verkopen al een tijdje geen decoders meer, en activeren vanaf 1 september dus ook geen tweedehands toestellen meer. Zo begeleiden we onze Telenet TV-klanten geleidelijk naar de TV-box – onze meest moderne en gebruiksvriendelijke decoder.

Wat betekent dit voor Telenet-klanten?

Als klant kan je jouw gekochte Digicorder, Digibox en/of TV met een kaartje gewoon blijven gebruiken als deze geactiveerd is voor 1 september 2025. Alleen: als je 'm later zouden willen doorverkopen of doorgeven, zullen we deze niet meer activeren.

Concreet betekent dit dus dat het niet meer mogelijk zal zijn om een tweedehands Digicorder, Digibox en/of TV met een kaartje te activeren in een Telenet-winkel. In dat geval raden we aan om over te stappen op de Telenet TV-box.


https://www.netweters.be/html/assets/Telenet%20logo%20signatures.pngSuzy
Community Manager
Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.

166 reacties
chukky
Professional Weetjesweter
Berichten: 39
Trick or treat? All I want for X-mas is YOU On a roll... Dat loopt vlotjes.

Stop activatie tweedehands Digicorder/Digibox/CI+ vanaf 1 september 2025

Heb een gewone tv boven op de kamer . Beeld is daar prima op

Master-Magic
Professional Superweter
Berichten: 7169
TAGGING MASTER! Professional organizer! Dat verdient een trofee! Organisatietalent!

Stop activatie tweedehands Digicorder/Digibox/CI+ vanaf 1 september 2025

@chukky maar dat verdwijnt waarschijnlijk ook binnen nu en 3 jaar en enkele maanden, dus wat ben je daar dan mee als het weg bent, en de kwaliteit is toch niet om aan te zien op een 4K tv, heb ze daarom ook niet in de zenderlijst gezet van de favorieten Telenet lijst.


   Master-Magic | Krak
    https://www.master-magic.be
      Vergeet niet om likes te geven en/of als oplossing te markeren.


Fiber: 8500/2400