Telemeter - smallband
Hoe kan ik problemen oplossen met de telemeter en mijn abonnement ?
Sorry voor het lange verhaal
Ik sta sinds donderdagavond op smallband. Op de telemeter pagina (en de app ook trouwens) staat het verbruik echter maar 192 Gb / 200 Gb. Er staat wel bij dat ik aan verlaagde snelheid surf in de piekuren.
Ik bel naar Helpdesk en krijg daar eerst de melding dat dit normaal is omdat ze er willen voor zorgen dat klanten niet zomaar over hun limiet gaan. Maar dat het wel niet normaal is dat ik dan aan een nog lagere snelheid dan smallband zit. Ze kijken het na en na een modemreset zou het in orde zijn na een wat tijd (half uur).
Ik doe de reset en leg af. Na half uur nog altijd niets, ik reset modem nogmaals en wacht opnieuw een tijd. Nog altijd geen verandering.
ik bel in de late namiddag terug. De volgende medewerker zegt eerst dat ik over de limiet zit omdat ik op smallband zit. ik verwijs naar telemeter en persoon bevestigt de cijfers die ik ook zie. Dat zou dus nog niet kunnen. 8Gb nog voor 4 dagen. Voor mij trouwens geen reden om extra volume aan te kopen, dat overbrug ik wel, maar niet aan deze snelheid. Ook hier weer zogezegd opgelost na modem reset en wachten. Medewerker wenst me nog een prettige dag en legt af.
Deze ochtend dus nog altijd niet in orde. Ik bel voor derde keer naar de helpdesk.
Medewerker zijn eerste reactie: u hebt een verouderd internetabonnement (All-internet 150). voor anderhalve euro meer kan u onbeperkt surfen. Of u gaat naar een goedkoper abonnement en dan zijn uw problemen opgelost (? euh). Ik vraag nog es bevestiging naar de 1.5 euro en krijg dan te horen dat het wel +/- 10€ extra zal zijn (zoals ik al dacht).
Hij vertelt me ook dat de telemeter gegevens verkeerd zijn en ziet dat ik 100Megabit (= 12.5 Kb he) over de limiet ben. Ik vraag dan hoe ik dan mijn internetverbruik kan beheren als de gegevens waarop ik mij moet baseren verkeerd zijn, en ik vertel ook dat de medewerkers gisteren hebben bevestigd dat de gegevens wel degelijk correct zijn.
Hij kan dus niets doen, ik moet een pakket bijkopen en dat weiger ik. Hij vertelt me ook dat ik in de daluren van 00h tot 12h wel aan de normale snelheid zou moeten kunnen surfen. (ik dacht trouwens dat dit tot 10h was, maar soit ?) We zijn dus 9h 's ochtend en ik maak hem dan ook duidelijk dat ik vraag dat ik dan nu op volle snelheid kan surfen ? terwijl ik maar 0.13 Mbps haal volgens speedtest.
Hij zucht eens en zegt dan dat mijn abonnement dit niet heeft en dat ik dus maar van abonnement moet switchen.... maar hij kan niets doen. Ik bedank de man en leg kordaat af. De frustratie loopt stilaan op.
Kan er iemand me zeggen wat kan ik nog doen om dit probleem opgelost te krijgen ? we zijn ondertussen al op dag 3 op smallband en zo geraak ik ook wel tot 5 feb.
ik heb trouwens hetzelfde probleem ook al in oktober gehad en dat is toen direct opgelost geweest aan de telefoon. Er was wel iets raars aan de hand vertelden ze me, en dat gingen ze nog es verder nakijken.
- Labels:
-
Telemeter