24770
netweters
|
152556
antwoorden
|
20720
vragen
|
Mijn diensten zijn nog steeds geblokkeerd. Ook al heb ik deze nacht om 04.00 betaald. Online.
Ik kan ook niemand bellen om dit te regelen. Op de chat op Facebook is ook geen reactie.
Titel gewijzigd door CaroDW (mod) I vorige titel: geblokkeerd
@KelvinUceta Ik zoek helemaal geen reden,ik verdedig mij tegen iemand die personen willen beschermen die al 'n paar maand niet betaald hebben.(ocharme kom he')De reden interesseert me geen moer.Telenet is geen liefdadigheid instelling.
Ik ben het volledig eens met @KelvinUceta. Netweters zijn er om de mensen te helpen. Je moet maar eens pech hebben in je leven en denk niet dat met onze sociale zekerheid dat niet mogelijk is.
Ik weet precies wanneer Telenet je gaat blokkeren als je te laat betaald ( heb ook bij Telenet gewerkt zoals je weet). Maar in dit geval doet dit ook niet ter zake. Ik vind niet dat deze opmerkingen zomaar gedaan kunnen worden. Het ging erom dat de topic starter een oplossing zocht nadat de betaling gedaan is.
Maar goed ik hoop dat de topic starter een oplossing heeft en dat zijn of haar diensten terug werken en dat alles alsnog opgelost is.
@patrick37 Ik weet precies wanneer Telenet je gaat blokkeren als je te laat betaald ( heb ook bij Telenet gewerkt zoals je weet).
Dat willen we graag horen,leg eens uit.
@robatoras schreef:@patrick37 Ik weet precies wanneer Telenet je gaat blokkeren als je te laat betaald ( heb ook bij Telenet gewerkt zoals je weet).
Dat willen we graag horen,leg eens uit.
Ik denk niet dat hij dat gaat doen. (Ex)medewerkers van Telenet klappen niet (of toch heel zelden) uit de biecht.
@StefaanH Het is niet dat je bij Telenet werkt,of gewerkt hebt,dat je alles weet.
Verre van.En wie verplicht me dat ik alles moet geheim houden,als ik een firma verlaat,of wanneer ik ontslag heb gekregen.Dan zou ik ze ook niet sparen bij dat laatste.🤔
https://www2.telenet.be/nl/klantenservice/wat-doen-bij-een-herinneringsbrief/
Zelf ooit gehad dat ik van bank veranderen, en de oude bank "weigerde" de oude domiciliering over te zetten. Geen herinnering in de bus of mail gehad van telenet maar gelijk afgesloten door telenet.
Paar telefoontjes later werd de extra kosten door telenet gerekend geannuleerd..
Dus ja, telenet kan ook in de fout gaan door niet de correcte manier van handelen uit te voeren.
Dit staat natuurlijk misschien los van dit specifiek geval.
@PatrickBE Dan lag de fout bij je bank,NIET bij Telenet.
Dan had jij Telenet moeten verwittigen dat de bank jou domiciliering weigerde over te zetten.
Telenet kan ook denken dat jij de domiciliering hebt stopgezet.
Niet de eerste keer dat dit gebeurt.
Je kan toch dagelijks aan je afschriften zien wat betaald is of niet.
Tijd genoeg want zo snel wordt je niet afgesloten.
Euh nee want als ik van telenet een herinnering had gehad was ik NOOIT afgesloten geweest.
@PatrickBE Ik blijf er bij,jij had jou bank uittreksels beter in het oog moeten houden.
Al was het maar wekelijks.Hoeveel weken na 'Te betalen voor' ben je afgesloten?
Welgeteld 14dagen, als kleine zelfstandige weet ik echt wel hoe het in zijn werk gaat om een niet betalende klant te moeten benaderen voor je stappen kan zetten om gerechtelijk überhaupt iets te bekomen.
Los van het feit dat ik volgens jou mijn betalingen dagelijks in te oog zou moeten houden had telenet geen enkel recht om mij af te sluiten ZONDER waarschuwing/herinnering.
Geen mail, geen post NIKS. Of dacht je echt dat ze de extra gerekende kosten zo maar zouden laten vallen als ze een poot een hadden om op te staan in de rechtbank?
@PatrickBE Welgeteld 14dagen
Daar zou ik toch wel eens 'n antwoord op willen krijgen van @Suzy admin.
Dat dit zo snel maar kan.
Dat was net mijn punt, ze doen het gewoon en achteraf zien ze wel of ze ermee wegraken.
Zo niet kunnen ze het nog altijd "rechtzetten" door het kwijt te schelden.
Meeste mensen laten dit ook gewoon voor wat het is en doen zelfs de moeite niet om te te bellen of een mailke te sturen.
@PatrickBE Zo geraken ze wel klanten kwijt door af te sluiten,die gaan gewoon 'n andere provider nemen.