24829
netweters
|
153039
antwoorden
|
20763
vragen
|
Aangezien er (naar mijn weten) nog geen tijdelijke extra-data opties zijn voor WIGO (wanneer je bv. langere tijd in buitenland zit voor vakantie, studies of werk), vroeg ik me af of je eenvoudig je WIGO 1 maand kan verhogen.
Een schets:
Momenteel hebben we hier WIGO 25 GB met 4 nummers, we zouden deze dan in Juli verhogen naar WIGO 40 GB (voor 1 maand).
Praktische vragen:
@m-jan20 u kan en mag eens per maand de Wigo verhogen of verlagen naar uw noden. U heeft nu een Wigo 25 met 4 nummers dus omzetten naar een Wigo 40 gaat makkelijk. Moest u lager uitkomen dan de huidige 4 nummers dient u zeker contact op te nemen met de klantendienst. Omdat u nu 4 nummers in gebruik heeft en ineens zou gaan naar 2 nummers is dus schrapping van de andere nummers. Neem aan dat dit niet de bedoeling is daarom de klantendienst bellen. Ook een tijdelijke verhoging of verlaging voor 2 nummers is niet mogelijk omdat alles in 1 pakket zit bij u in de Wigo. Denk dat het beste is om naar de Wigo 40 te gaan voor alle simkaarten en dan wanneer nodig terug te gaan naar de Wigo 25.
Dacht dat je 1 keer per jaar een maand kosteloos naar een wigo hoger kon gaan, als de datapot op is krijg je de keuze : stoppen met surfen, abonnement aanpassen of eenmalig verhogen.
Eigenlijk zit het een beetje zo. Als je merkt, halfweg de periode dat je er niet komt kan je onmiddelijk instappen in het hogere abonnement en moet je eigenlijk niets bij betalen voor de resterende periode.
Het is dan de kunst om net voor het einde van die periode terug te vallen naar je vorige abonnement. Van zodra je 1 dag in de nieuwe periode zit wordt dit aangerekend en geldt dit voor de ganse periode ongeacht of in binnen die periode opzegt.
Je krijgt de keuze voor de eenmalige verhoging pas als je abo op 90% verbruik zit! 1x geldig per 12 maanden btw 😜
Je kan dan kosteloos je maand afmaken met een extra 15gb, in dit voorbeeld dan toch... Daarna ga je terug naar je huidige bundel!
Je kan een upgrade naar een hogere wigo vragen met ingang datum de start van je nieuwe maand!
Doe dit enkele dagen voor de start!
Je kan namelijk maar 1 maal per maand je wigo verhogen of verlagen...
Naar het einde van deze speciale maand toe vraag je dan een downgrade! Deze gebeurd sowieso pas als je nieuwe maand begint...
Een upgrade laten ze onmiddellijk doorlopen en downgrade pas bij de start van je nieuwe maand!
Als je het op deze manier doet heb je amper een tussen-aanrekening omdat je exact op de opmaakdatums omgaat van bundel 😉
Bedankt voor de gedetailleerde reacties! Ik wist dat je vroeger inderdaad 1 maand gratis WIGO kon verhogen als je huidige WIGO data op was, maar weet niet meer of dit nu nog is.
Over het perfect timen van opzeggen van verhoogde WIGO; interessant, maar is nog beetje onduidelijk en vaag.
@m-jan20 schreef:...
- Of werkt Telenet toevallig al aan een oplossing voor deze zomer om extra data opties aan te bieden @Suzy ?
@m-jan20 daar heb ik zelf nog niets over vernomen. Maar als dit zo zou zijn, dan zal Telenet hier zeker over communiceren. Het eenmalig gratis overschakelen naar een grotere pot data (grotere WIGO) kan nog altijd, zie hier.
@Suzy schreef:
@m-jan20 schreef:...
- Of werkt Telenet toevallig al aan een oplossing voor deze zomer om extra data opties aan te bieden @Suzy ?
Het eenmalig gratis overschakelen naar een grotere pot data (grotere WIGO) kan nog altijd, zie hier.
Ik kan me herinneren dit ooit is gedaan te hebben (maar geen idee wanneer dit was, dit kan al meer dan een jaar geleden zijn).