24751
netweters
|
152340
antwoorden
|
20691
vragen
|
Hallo,
Is het niet handig als ze een netweters app maken?
Zo hebben wij netweters altijd bij de hand. Het lijkt mij ook gemakkelijker dan het altijd via een pc te doen of mobiel te surfen naar de website.
Of bestaat er al een app?
Opgelost! Ga naar oplossing.
Een APP toont enkel de inhoud van de website op een andere manier.
Als ze een APP maken moet dit voor de verschillende systemen (IOS, Andoïd, Chrome, windows) en hun versies. De website moet dan ook nog blijven want daar moet de APP zijn info halen.
@mettosotto dat vind ik nu eens een super idee 🙂 dan zou ik de netweters op een tablet kunnen gebruiken.
Ik gebruik het nu ook wel op de tablet maar dan via de webbrowser, dus op zich gaat het ook nog.
De database erachter is hetzelfde, alleen de layout is anders.
@kristofDWJe kunt het nu ook gebruiken via uw browser op je tablet. Je kan ook een snelkoppeling zetten en dan gaat het ook vlug. Elk zijn goesting natuurlijk maar ik snap niet hoe ze dat tegenwoordig leuk vinden om te zitten priegelen op een klein scherm. Ik word oud zeker.
@kristofDWEen app maken en de site laten inladen in de app, via Google toevoegen is gratis als je een account hebt, bij apple kost het jaarlijks geld, bij Windows heb ik geen info, die wordt minder gebruikt dan Android en apple versies.
@mettosotto bedankt voor deze suggestie en fijn dat je De Netweters altijd op zak wil hebben!
Een app voor onze community staat niet op de roadmap. We zijn De Netweters wel in een nieuw jasje aan het steken. Zodra we hiermee live gaan (binnenkort), zorgen we ervoor dat deze mobile responsive is, dus makkelijk om te gebruiken op mobiele toestellen. Voor smartphones lijkt dit in huidige testing al goed te zitten, voor tablet formaten moeten we nog wat aanpassingen doen.
Eens de nieuwe look & feel live staat, open ik een apart topic op De Netweters. Merk je dan dat bepaalde zaken niet goed worden weergegeven of niet naar behoren werken, dan kan je dit makkelijk melden via dit topic en gaan wij ermee aan de slag! 😉
Zou ik ook wel tof vinden, of dat netweters bv via chrome melding kan geven op je mobiel, als er nieuwe posts zijn op forums, zoals vele sites dit al hebben.
Zoals iemand al aanhaalde, gewoon bv in chrome de website toevoegen aan startscherm en word er een linkje in app formaat op je hoofdscherm weergegeven en werkt dan eigenlijk net zelfde als een app
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
1. netweters.be heeft een mobiele versie
2. je kan onder instellingen ingeven dat je meldingen via e-mail krijgt
3. je kan in je browser een link naar netweters.be toevoegen aan je hoofdscherm
4. een app ontwikkelen en onderhouden kost geld
Ik zie de meerwaarde niet echt.
Ik zei dat ik dat wel tof zou vinden als je goed naleest.
En dan zie je gelijk pun 1 tem3 dat ik deze ook al vermelde.
By the way, weet jij misschien wat probleem is, dat als je mobiel op netweters.be ergens in een nieuwe lange post een aanpassing wil doen, deze dan uiters helemaal naar boven verspringt, en je telkens eerst je toetsenbord terug moet wegdoen? Moeilijk uit te leggen, maar storend als hel
Was beter geweest dat de editor op volle pagina komt ipv een blokje tussenin, of misschien setting niet goed staat ofzo. Weet het echt niet. Is eerste "forum waar ik dit probleem ervaar"
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
Sorry, ik moet de prut nog uit mijn ogen wrijven; had je bericht niet goed gelezen.
Hetgeen je beschrijft heb ik nog niet meegemaakt, denk ik en ik kan je screenshot helaas (nog) niet zien. Ik probeer eens te testen...
Edit: Ik zie wat je bedoelt. Ook met een kort bericht. Inderdaad irritant. Ik weet niet of dit voorheen ook zo was of een "feature" van de nieuwe versie.
Geen probleem hoor, dacht het wel aan je reactie dat je niet alles had gelezen 🙂
Ben wel blij dat je desondanks de moeilijke uitleg voor editor snapt. Kan jij dit aankaarten bij de juiste persoon?
Edit: terwijl ik een smiley van tekst editor wil gebruiken, opent hij die gallerij en sluit hem direct weer, en ben genoodzaakt om de smiley tekens van men toetsenbord te gebruiken
_______________________
If it's not a Bengal, then it's just a cat.
Rise and Rise again, until lambs become lions.
Tell me why are we, so blind to see, that the ones we hurt, are you and me.
Misschien kan je het hier melden:
https://www.netweters.be/t5/Redesign-feedback/bd-p/Netweters_Redesign
@Suzyis momenteel wel op verlof, geloof ik.
Het probleem met de smiley heb ik hier blijkbaar niet. 🤔